Jaký je váš styl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

UglyTomi
1 příspěvek 06.11.18 21:06
Jaký je váš styl?

Zdravím,
chtěl bych vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku, který jsem vytvořil za účelem získat základní informace o vaší představě stylu oblékání a designu. S kamarády vytváříme logo na oblečení, naší inspirací jsou barvy a příroda v jednoduchosti. Chceme vytvořit originální a fresh logo které by bavilo každého.

https://www.survio.com/…0A5Z1V1C0Y6B

pokud jste náš dotazník vyplnili mnohokrát děkujeme!

Reakce:

Karin
3915 příspěvků 08.11.18 22:42

No to by mě tedy zajímalo, co vám z toho bizarního dotazníku vyleze a jak s těmi výstupy budete tvořit to fresh logo… :-)

Gorilka
954 příspěvků 09.11.18 07:42

Nějak přestávám rozumět tomu argotu mladých lidí.

JarkaJ
448 příspěvků 09.11.18 13:24

Já jsem se ze zvědavosti na ten dotazník koukla, ale protože jsem po pár úvodních otázkách nedokázala pro sebe vybrat jednu odpověď (což mě u dotazníků vždycky tak nějak nepochopitelně vadí až znechutí) a nebylo zřejmé, co se tím vlastně sleduje, tak jsem to zavřela. Ad dotazníky obecně: člověk je poněkud komplikovanější než aby se dokázal charakterizovat za a) b) nebo c).

Váš příspěvek

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek