Nová sekce encyklopedie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Admin Módnípeklo.cz
1070 příspěvků 06.03.17 14:06
Nová sekce encyklopedie

Dobrý den,

v průběhu uplynulých měsíců jsme pro vás připravili novou sekci encyklopedie. Najdete tam okolo stovky encyklopedických hesel na téma móda, barvy, módní styly. Vybírali jsme témata podle toho, o čem tady nejvíce diskutujete a o co máte největší zájem. Jednotlivé články čerpají hodně z obsahu, který jste za léta fungování vytvořili vy, naši čtenáři a čtenářky.

Zatím jsme zpracovali některé barvy - u těch jsme navázali na Adin skvělý seznam barev, materiály, ale také články, jak se obléci v konkrétním módním stylu nebo pro určitou příležitost.

Napadá vás nějaké téma, o kterém byste si v encyklopedii rády přečetly? Nebo byste naopak něco v nové sekci rádi vylepšili? Napište nám tip do diskuse!

Předem děkujeme za vaše nápady a připomínky,

za tým Módního pekla,

Josefina

Reklama

Reklama

Reakce:

Eny14
1 příspěvek 10.03.17 14:03
Více materiálů, prosím

Milá redakce,
díky moc za sepsání encyklopedie. Pročetla jsem pár příspěvku a většina se mi docela líbí a baví mě proklikávat na starší články.

Nejvíce mě oslovila sekce o materiálech. Z článku o bavlně jsem se proklikla na http://www.modnipeklo.cz/…u-neni-domu/. Bohužel už je tak starý, že se z něj vytratily fotky. Myslíte, že byste je mohli doplnit zpátky?

Zmíněný článek popisuje různé vazby, což mi přijde velmi užitečné, myslím, že by se to v encyklopedii mohlo taky objevit. Kromě toho stále tápu v tom, co je například popelín, žoržet, tesil… Tyhle pojmy se občas váží k materiálu, jindy k vazbě, jindy k obojímu. A pak jsou tu takové vágní pojmy používané eshopy s látkami jako halenkovina nebo šatovka, tam už vůbec nevím, co si představit.

Předem děkuji za odpověď
Veronika

Admin Módnípeklo.cz
1070 příspěvků 14.03.17 16:10

@Eny14 Dobrý den,

velmi děkujeme za připomínky. Obrázky ve starších článcích nám zlobily bohužel také od migrace. Včera jsme je i na Váš podnět opravili.

Teď by se Vám staré články odkazované v encyklopedii měly procházet snáz. Děkujeme za další náměty!

admin Josefina

Reklama

Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama