Star Dance

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
LorelaiH.
3315 příspěvků 14.11.19 16:32

@Violetina jé, tak to závidím! Tam bych se jednou taky chtěla podívat! Já fandím vždycky outsiderům :D Teď jsem držela palce Mikeovi Bushellovi (nevím proč, ale v něčem mi připomíná Miroslava Hanuše v české verzi ;) ). Jsem zvědavá, jak daleko dojde Michelle Visage - té jsem na začátku nedávala moc šancí, ale úplně mi (a myslím, že i všem ostatním) vytřela zrak.

Temperance
2179 příspěvků 14.11.19 17:19

@LorelaiH. Nesleduju to, ale neodolám: jak by Vám nevytřela zrak, s tím jménem ;-)

LorelaiH.
3315 příspěvků 14.11.19 18:00

@Temperance nomen omen :D

Violetina
176 příspěvků 14.11.19 22:30

@Temperance Skoro mám pocit, že je to umělecké jméno - je porotkyně v americké drag queen soutěži (snad jsem si to zapamatovala správně).

@LorelaiH. My s mužem tancujeme (i závodně), takže se nám líp kouká na ty, co umí. I když Mike nebyl zas tak marný (proti Hanušovi, kterému podle mě porota děsně moc nadržuje).
Zato Katyu Jones mám moc ráda, dělá skvělé choreografie a myslím, že její předloňské vítězství s Joem Mc Faddenem bylo zasloužené.

LorelaiH.
3315 příspěvků 15.11.19 07:27

@Violetina Jo, to si pamatuju, jediný chlap vyhrál mezi třemi ženami. Ale tehdy jsem to přála Debbie & Giovannimu, protože uf, v jejím věku, klobouk dolů!

Armida
67 příspěvků 17.11.19 20:57

Marek Eben se mi začíná jako moderátor nelíbit.(Příšerná věta, nechtěla jsem napsat, že mi tak nějak začíná lézt na nervy. Tereza Kostková je tam od začátku za krásnou a hloupou, a svoji roli plní dobře, takže mi nevadí…Tedy myslím to v nadsázce, to o té hlouposti.)

Violetina
176 příspěvků 17.11.19 21:40

@Armida Já z něj mám rozpačitý pocit už druhým rokem.

@LorelaiH. Jo, Debbie byla dost dobrá (té fandil manžel). A vůbec - ten rok byli všichni finalisté úplně skvělí. Jsem zvědavá, kdo dokončí letos.

Oveeec
2268 příspěvků 17.11.19 21:55

@Armida Já ho kdysi mívala ráda, ale pak mi začalo vadit to davové zbožňování, ale za to on samozřejmě nemůže. Co mi vadí na něm, to je taková až přílišná dychtivost a snaživost. Ale i tak je asi jeden z nejlepších moderátorů, které máme (ne zpravodajských)…Pro tenhle formát určitě. Už jsem to sice dlouho neviděla, ale nerada bych, aby se i tady začal prosazovat takový ten hlučný, jakože dynamický styl.

LorelaiH.
3315 příspěvků 18.11.19 07:36

@Violetina tak my o Michelle a Michelle vypadla :(

LorelaiH.
3315 příspěvků 18.11.19 07:43

@Oveeec Mně by se třeba jako moderátor líbil Jan Rosák.

Oveeec
2268 příspěvků 18.11.19 21:27

@LorelaiH. Rosáka jsem měla moc ráda! Do Star Dance se mi kupodivu moc nehodí, ale proti bych nebyla :)

Violetina
176 příspěvků 18.11.19 21:36

@LorelaiH. Já to ještě neviděla… čekám na manžela, až se vrátí z UK. Budu se na ni teď více soustředit.

višeňka
143 příspěvků 27.11.19 11:13
@LorelaiH. píše:
@Oveeec Mně by se třeba jako moderátor líbil Jan Rosák.

Ten snad ne.

JarkaJ
986 příspěvků 27.11.19 12:42

@višeňka Proč ne? Rosák je kultivovaný a vtipný, i když už má taky své roky. Líbil by se mi tam i Jan Čenský nebo Gondík, kterého jsme dřív nějak nemuseli, ale v rozhlase na dvojce ho posloucháme denně a líbí se nám jak projevem, tak přehledem. O nikom mladším moc nevím (Cibulka hodně ukřičený a afektovaný, Leoš Mareš mi moc sympatický není a je spojen asi s jinou TV - taky se orientuju spíš ve své věkové kategorii. Ale změnu by to podle posledních výstupů Marka Ebena chtělo - opakuje se, chybí pointa, některé poznámky trapné.

višeňka
143 příspěvků 27.11.19 13:21

@JarkaJ Právě, že už J. Rosák má své nejlepší roky za sebou, ale na J. Čenského jsem úplně zapomněla, ten by se mi tam zrovna líbil.

Gorilka
1206 příspěvků 27.11.19 14:14

Kupodivu i takový Libor Bouček je schopný kultivovaného projevu.

Temperance
2179 příspěvků 27.11.19 16:40

Pana Boučka nemusím. Líbil by se mi Ondřej Havelka - jenže je o 3 roky starší než M. Eben.

Vinca_minor
1339 příspěvků 27.11.19 19:19

@Temperance To si nevyberete, Havelku zas nemusím já, vlastně na něj začínám být alergická.

LorelaiH.
3315 příspěvků 28.11.19 08:54

@višeňka to možná má, ale ukažte mi jiného kultivovaného chlapa ;) Já zase nemusím Jana Čenského :D
Ale co třeba Aleš Zbořil, co moderuje AZ Kvíz?

višeňka
143 příspěvků 1.12.19 10:11

Včera jsem byla dost překvapená z vyřazení Gábiny, spíš jsem čekala, že skončí Jakub.

Judy24
1027 příspěvků 1.12.19 10:53

@višeňka Já taky a vlastně mě to i docela mrzelo. Měla jsem k ní před Stardance dost špatný vztah (po té aféře s knihou), ale musím říct, že si u mě reputaci napravila.

Dost mě včera naštval Eben, jak do ní ryl kvůli tomu, jestli se jí ozvali kolegové a kteří a odkud… Bulvár zase bude mít co řešit (možná to bylo cílem, nevím), ale mně to přišlo dost zbytečné. Všichni ví, že vztahy mezi Koukalovou a zbytkem českého biatlonu nejsou moc dobré, proč je pořád nutit, aby se k tomu vyjadřovali… Už je to pro mě stejně otravné, jako otázky v rozhovorech se Šárkou Strachovou o vztahu s jejím otcem. Jsem zvědavá, jestli se jednou dočkám nějakého, který tohle téma úplně vynechá.

višeňka
143 příspěvků 1.12.19 11:32

@Judy24 Prostě jednou, jak včera sama řekla, ukončila kariéru, tak už bych se v tom nepitvala, je to minulost.

višeňka
143 příspěvků 1.12.19 11:53
@Judy24 píše:
@višeňka Já taky a vlastně mě to i docela mrzelo. Měla jsem k ní před Stardance dost špatný vztah (po té aféře s knihou), ale musím říct, že si u mě reputaci napravila.

Měla jsem typ na finále Kubařová, Ruml, a Koukalová nebo Kovy.

EllaHolz
17 příspěvků 1.12.19 20:06

@višeňka Já se zas divila, že tam vydržela tak dlouho. Je naprosto příšerně nudná a nezábavná. Urputná šprtka, které zcela chybí lehkost a šmrnc. Všichni ostatní jsou 100× zábavnější a zajímavější.
Navíc ten volný tanec byl hodně bídný.

czDanda
634 příspěvků 2.12.19 05:56

Gábina po boku Martina Prágra přímo rozkvetla. Lepšila se kolo od kola. Ale na trůn to stejně nestačilo. 5. místo není žádná ostuda.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek