Star Dance

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Temperance
2162 příspěvků 2.12.19 16:55

@czDanda Vzala jste mi to z klávesnice.

chitrá alex
303 příspěvků 14.12.19 22:11

Dnešní účes Terezy Kostkové mě nadchl.

JarkaJ
984 příspěvků 14.12.19 22:45

@chitrá alex mě taky :slight_smile:, neuvěřitelně jí sluší, jako by dospěla, stala se z ni dospělá elegantní žena. Předtim se mi některé kreace a drdoly líbily taky, ale tohle je takove přirozené, má to smrnc. Od začátku mě bavil Matouš a držím mu palce, sympaticky je mi i Jakub a líbí se mi tanec i projev Veroniky, takže čekám, jak to dopadne.

višeňka
143 příspěvků 14.12.19 23:28

Úžasný freestyle od Veroniky, myslím že právě tento tanec ji pomohl k vítězství, gratuluji!

Vinca_minor
1330 příspěvků 15.12.19 02:28

Od Veroniky byl freestyle skvělý tah, ale zároveň velký risk - snadno se mohlo cokoli pokazit a tanec mohl skončit jako fiasko. Ale vyšlo jí to a bylo to krásné.

czDanda
633 příspěvků 15.12.19 06:50

Neuveritelné, a predsa sa to stalo! :-)
Všichni mí koně se dostali do finále a dokonce se i umístili v pořadí, které jsem si přála.
Tahle řada se jim opravdu mimořádně povedla.

višeňka
143 příspěvků 15.12.19 08:47

@Vinca_minor Ano máte naprostou pravdu, a ne nadarmo se říká, že risk je zisk.

JarkaJ
984 příspěvků 15.12.19 11:25

Ja jsem si přála na vítěze Matouše, jejich free style se mi líbil nejvíc. Veronika měla ale dojemnejsi vystoupení a skvělí byli oba. Letošní finále bylo povedené a spravedlivé.

andano
815 příspěvků 15.12.19 12:15

Myslím (alespoň to bylo vidět u těch, co se dostali do druhé půlky), že tam hodně pomohlo to, jak výrazně omladili skupinu profesionálních tanečníků.
Možná ti mladí byli víc otevření ke spolupráci, k hledání více způsobů překonávání mantinelů u tanečních partnerů, úpravě choreografií - je to opravdu fantastické, když si člověk uvědomí, že některým z nich ještě nebylo 20.
Jinak Dominik Vodička je špička, o tom nemá smysl diskutovat.

EllaHolz
17 příspěvků 15.12.19 20:05

Mně se letos úplně nelíbily všechny šaty. Často byly kostýmy dost netaneční. Bylo vidět, že je navrhoval někdo, kdo nedělá taneční oblečení. Něco prostě bylo úplně mimo.
Jinak super.

Nugat
155 příspěvků 16.12.19 12:16

Celá řada byla super, až na kostýmy. Byly na oko hezké, ale materiál jakoby nahrazoval krejčovinu. Stejně tak šaty Terezy měly chyby. Na oko nádherné, ale neseděly jí v prsou, špatné záševky, krabacení ve švu a někdy zbytečně hluboký výstřih. ALe Tereza byla nádherná i tak :-)

Temperance
2162 příspěvků 16.12.19 15:16

@Nugat Souhlasím jen částečně. Některé kostýmy se mi vyloženě nelíbily - ať už Tonyi Graves v prvním díle nebo Matouše Rumla a Natálie Otáhalové s těmi „tejpy“.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek