Vyšší váha, stejná postava

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kindlerova
30 příspěvků 21.08.19 13:10
Vyšší váha, stejná postava

Zdravím, je mi 16 let a mám menší problém. Neustále přibírám i když postavu mám stejnou.
Měřím 180cm a mám strašných 101kg. Začalo to minulý rok, když jsem začala brát hormonální antikoncepci, poté ji vysadila, ale i přes to stále přibírám. Před braním prášků jsem měla 80kg což je na mojí výšku v pořádku. Nejsem tlustá, podle sebe i ostatních mám i docela dobrou postavu, ale ta váha mě teda štve.
Nevíte čím by to mohlo být? Docela mě to trápí.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
giuliettka
4122 příspěvků 21.08.19 15:02
@Kindlerova píše:
Zdravím, je mi 16 let a mám menší problém. Neustále přibírám i když postavu mám stejnou.
Měřím 180cm a mám strašných 101kg. Začalo to minulý rok, když jsem začala brát hormonální antikoncepci, poté ji vysadila, ale i přes to stále přibírám. Před braním prášků jsem měla 80kg což je na mojí výšku v pořádku. Nejsem tlustá, podle sebe i ostatních mám i docela dobrou postavu, ale ta váha mě teda štve.
Nevíte čím by to mohlo být? Docela mě to trápí.

Nechcem byť vo svete anorektičiek krutá, ale so 101 kg ste tlustá. Začnite sa hýbať, choďte čo najviac pešo a zmente jedálný lístok.

lenoob
8 příspěvků 21.08.19 15:11

@giuliettka teda to jste myslím trochu přehnala :) říkat 16 leté holce, že je tlustá a ať pořeší jídelníček? Nešlo by to taktněji? Možná jste právě někomu zadělala na anorexii.

giuliettka
4122 příspěvků 21.08.19 15:15

@lenoob Napíšte odpoveď taktnejšie, nech viem ako to malo vyzerať. To fakt nejde. Má 16 rokov a 101 kíl! Fakt to čo potrebuje je takt?

Příspěvek upraven 21.08.19 v 15:16

lenoob
8 příspěvků 21.08.19 15:16

@Kindlerova myslím, že bych se hlavně zaměřila na to být zdravá a vykašlala se na nějaké číslo na váze :) jestli tě okolí nepopisuje jako že máš nadváhu, tak ji pravděpodobně nemáš :) pokud chceš zhubnout, jdi na to rozumně a pomalu a dlouhodbě změň svou životosprávu. „Zdravé“ a udržitelné hubnutí je třeba 1-2 kg za měsíc. A jestli tě stresují sociální sítě, tak buď omez dobu, kdy na nich jsi a nebo nesleduj ty, co tě nejvíc negativně ovlivňují :)))

lenoob
8 příspěvků 21.08.19 15:17

@giuliettka sice 16 let, ale 180 cm :)

giuliettka
4122 příspěvků 21.08.19 15:19
@lenoob píše:
@giuliettka sice 16 let, ale 180 cm :)

Tak na 101 kg by musela mať výšku 205cm.

lenoob
8 příspěvků 21.08.19 15:29

@giuliettka hm :) kolik by tedy podle vás měla vážit? Podle toho, co vidím na módních fotkách je ideální váha u 170 cm ženy takových 50 kilo, což je podle mě dost málo. Většina běžných žen má daleko více kilo a představte si, žijou :)

giuliettka
4122 příspěvků 21.08.19 15:37

@lenoob 70 až 80kg. A áno väčšina žien žije aj s nadváhou. Ale v 16?! To fakt stačí vypnuť internet a ísť si zabehať a kila pojdu dolu samé. Potom bodaj by nebola mládež obézna, keď sa jej prízvukuje, hlavme že si zdravá. Mimochodom obezita je choroba.

lenoob
8 příspěvků 21.08.19 15:41

@giuliettka tak na to opravdu nevím, co říct :) vaše reakce na toto vlákno jsou všechny takové trochu…bezcitné? Opravdu jste to mohla říct víc mile :)

giuliettka
4122 příspěvků 21.08.19 15:43

@lenoob Slečna tu ešte nebola, zeditujem sa až na špikovú kosť, ak jej to čo píšem a čo si myslíte aj vy, ale nechcete jej to povedať, aby ste nebola krutá, napíšete taktne a milo. :-D

ilnyia
57 příspěvků 21.08.19 16:09

To jsem měla taky, pak jsem zjistila, že jsem tlustá a okolí mě nechce ranit a tak mlčí nebo klame. Vynechám- li možnost, že Vám extrěmně přibývají svaly, je tu jen ta, že ač to třeba nevnímáte, tak tloustnete. Ale ve vašem věku stačí trocha pohybu a ubrat na jídle a jde to samo. Hlavně nedržte drastické diety, nejde to vydržet věčně a dostaví se akorát jojo efekt.

Ivana32
44 příspěvků 21.08.19 16:21

Souhlasím s tím, že to nadváha je. Při té výšce to jen nemusí vypadat tak „brutálně“, až to bije do očí, sama slečna píše, že má „strašných 101 kg“ a že přibírá. Čili ji to též trápí. Okolí ji může milosrdně chlácholit, že nadváhu nemá, ale nic to nemění na tom, že pokud bude přibírat dál, bude to jen horší- vzhledem k věku. Hormonální antikoncepci dívky v tomto věku užívají často kvůli pleti, nevím, jestli je to tento případ- ale nechci se pouštět do diskusí nad tím, že HA v tomto věku (nejen) rozhodí kardinálně organismus. Čili- co poradit? Asi to, co obvykle zabírá: upravit jídelníček, sportovat. Navštívit třeba dobrého výživového poradce, ne někoho, kdo rýžuje na doplňcích stravy. Chce to čas, ale při dobré vůli (a pevné) se jistě dostaví výsledky. :-)

ilnyia
57 příspěvků 21.08.19 16:44

S tím výživovým poradcem souhlasím. Od puberty bojuji s váhou a jídelníček od profesionála mi pomohl zhubnout, aniž bych se trápila hlady, chce to ovšem pevnou vůli a bez pohybu to není ono.

Kryptozoo
299 příspěvků 21.08.19 18:01

Určitě bych si nechala změřit poměr tuku, svalů, vody..na začátek, ať máte představu a podle toho řešit situaci s odborníky.101 kilo na 180cm je už obezita prvního stupně a jste mladičká-byla by hrozná škoda vstupovat do života s návyky, které vás můžou stát zdraví a sebevědomí.

Dogmeat
185 příspěvků 21.08.19 18:10

@Kindlerova nabrat 20 kilo není normální ani po antikoncepci, jestli jíte normálně a přitom takhle přibíráte, neváhala bych a šla bych k lékaři, může jít o vážný zdravotní problém

Moudd
100 příspěvků 21.08.19 18:41

V 16ti šlo hubnutí rychle, to má ještě člověk dobrý metabolismus. Stačilo vynechat večeři a dát si pár koleček běhu. Nebo si dát jeden ovocný den.ALE!!Nesmí se to tloustnutí nechat rozjet! Lehce se shodí pár kilo, ale nesmí člověk čekat, až těch kil navíc jsou desítky a pak teprve řešit. Pak už to problém je.Vy jste to teda nechala zajít opravdu hodně daleko…

Kindlerova
30 příspěvků 21.08.19 18:47

@giuliettka jak jsem psala, tlustá nejsem :)

giuliettka
4122 příspěvků 21.08.19 18:51

@Kindlerova Maybelline. :-D

Sheba
325 příspěvků 21.08.19 18:54

@Moudd Přesně tak! 101kg už je hodně zanedbaná tloušťka. Slečna měla řešit dřív.

Příspěvek upraven 21.08.19 v 18:56

Kindlerova
30 příspěvků 21.08.19 18:55
@giuliettka píše:
@Kindlerova Maybelline. :-D

Asi nechápu

Kindlerova
30 příspěvků 21.08.19 19:02

H

Kindlerova
30 příspěvků 21.08.19 19:10

Až na pár ***, které nemají nic na práci než urážet a shazovat, děkuji zbytku za rady :innocent:

Gorilka
1136 příspěvků 21.08.19 19:12

Tady buď někdo trolí nebo má rozbitou váhu. Těch 180cm/101kg neodpovídá fotkám. Nebo je kostra z Adamantia.

Tyana
79 příspěvků 3 inzeráty 21.08.19 19:13

@Kindlerova Při vašem věku, výšce a hmotnosti máte nezdravé BMI 31,17 - tzn. střední nadváhu (obezitu 1. stupně) a vaše ideální váha by měla být 70 kg, dle BMI kalkulačky. Běžte k lékaři.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek