Asos - máte zkušenosti s nákupem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Ava
650 příspěvků 25.6.12 16:05

Já mám zase teď hodně tristní zkušenost s nákupem v River island. To je značka, která se prodává i na asos. com, nicméně já objednávala přímo z jejich eshopu. Obchod jako takový proběhl v pohodě, ale kvalita oblečení je naprosto strašná. Já nejsem extra náročná, řekla bych, že oproti ostatním diskutujícím mnohem méně, nijak mi třeba nevadí umělé materiály atd. Ale nechci svoje peníze utrácet za hadry! A toto tedy otřesné hadry byly, navíc za cenu např. 60 liber za minišaty. A ještě velmi málo odpovídaly fotkám. Vrátila jsem zpět skoro vše. Takže nedoporučuji!

Ava
650 příspěvků 26.6.12 21:53

Prosím všechny o radu: už třikrát mi asos odmítl moji platbu kartou (tou stejnou, kterou jsem tam platila už xkrát předtím). Ani přes paypal to neprošlo. Nevíte prosím, co s tím?
V bance mi tvrdí, že moje karta je ok, na asosu zas, že to zamítla moje banka… tak nevím :(

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 10:40

Zdravím pekelnice, co máte zkušenosti s nákupem kabátu nebo něčeho podobného na Asosu. Docela teď přemýšlím nad tímhle kouskem http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?…. Je za dobrou cenu, líbí se mi zajímavý střih i materiál vypadá dobře. V kamenných obchodech nečekám tento rok znovu žádné zázraky a kabát za 1500 co se ožmolkuje za jednu sezónu se mi kupovat nechce (víc si za něj teď bohužel nemůžu dovolit dát). Nějak se ale pořád neumím rozhodnout, protože jsem kabát na internetu ještě nekupovala. Normálně mám velikost 36/38 (spíš 38), v UK mi vychází velikost 10, ale přece jen u kabátu si nejsem jistá, nechci ho moc obtažený (aby se pod něj dal eventuelně dát hrubý svetr, přece jenom si nedělám iluze, bude to určitě kabát do britské „zimy“). Taky ale nechci ve velikosti 12 moc plavat. Proto se chci zeptat, jak jste byly spokojené s velikostma, odpovídaly těm, které jste si změřily? A co materiály? Původně stál 100 liber, za tu cenu už bych očekávala nějakou kvalitu.

chekotay
411 příspěvků 28.8.12 12:14

@Ava Nezměnila jste mezitím bydliště?
Moji kartu tam neberou vůbec, takže platby provádím na kartu své ženy. Ta má ovšem stejný účet, stejnou kartu u stejné banky, takže je to opravdu divné.

Sara01
25 příspěvků 28.8.12 20:24

Na Asosu jsem nakupovala několikrát, podprsenky Wonderbra, plisé sukni, dlouhé bavlněné šaty na léto, dodací lhůty rychlé, poštovné zdarmy, oblečení ačkoliv mám normálně 38 tam kupuji o číslo menší a sedělo mi zatím vše. Akorád posílají obyčejně takže může hrozit ztráta zásilky tam kde není spolehlivá doručovatelka.
Jinak já platím Paypalem ale vím, že se to stávalo moji známé u jiných shopů, prostě to její kartu nevzalo a nenadělala nic, tak jsem to nakupovala za ní.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 20:31

Objednala jsem si z asosu botky, normálně nosím 39, podle centrimetru to byla jejich 40, objednala jsem 40 a v pohodě. Dávala jsme do nich ještě ortopedické vložky a seděli mi do nich české vložky vel. 39. Jsem velice spokojená, boty jsou krásné, poštovné zdarma. Čekala jsem déle, asi 14 dní, ale počítám s tím, když je balíček z ciziny. Velká spokojenost

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 20:49

Na asosu jsem nakupovala uz nekolikrat… zbozi super, postovne zdarma, balicek prisel v poradku… maximalni spokojenost! s vracenim ale zkusenost nemam

veveru
400 příspěvků 28.8.12 20:55

Na Asosu jsem zatím objednávala pouze jednou, ale nevyskytl se žádný problém. Platila jsem prostřednictvím Paypalu, poštovné je zdarma, ale zboží přijde jako obyčejná zásilka, takže někde může nastat problém (pošťačka se to může snažit nacpat do schránky a poničí to, nebo to nechá koukat ven a někdo to ukradne atd.). Mně se nevešla do schránky, tak mi ji pošťačka nechala u sousedky, napsala mi to na lísteček a ten mi nechala ve schránce.
S vracením zkušenosti nemám, ale vím, že to stačí posílat zpátky taky jenom jako obyčejnou zásilku např. v bublinkové obálce (cca 100 Kč), ne jako balík, který vyjde mnohem dráž.

Natálie M.
11 příspěvků 28.8.12 21:50
A co Zoot?

Nemáte tu prosím někdo zkušenost s nákupem na Zoot? Je třeba si dávat pozor nebo je to ok? Díky!

veveru
400 příspěvků 28.8.12 21:58

@Natálie M. Zkušenost bohužel nemám, ale ta podoba se stránkami Asosu mi teda vyrazila dech…

Khajka
506 příspěvků 29.8.12 16:04

@MP Meri Objednala jsem si cca před týdnem úplně stejný kabátek (ještě nedorazil), můžu se zeptat, jak vypadá po nošení v sezóně? Plánovala jsem ho jako pozdně podzimní, což podle všeho i splňuje, snad se mi bude líbit i skutečná barva…

miska123
24 příspěvků 31.8.12 14:53

Objednávala jsem z Asosu dvakrát a zatím spokojenost. Zboží mi přišlo to týdne a bylo hezké a celkem kvalitní. Platila jsem přes Paypal a vše bylo ok.
Vrátit se dá zásilka doporučeně jako dopis, podle váhy to vyjde kolem stovky.
Co se týče velikostí, to už může být trochu problém. Neřídila jsem se tabulkami a vyšlo to fajn, ale kdybych se nimi řídila tak by to bylo příliš velké (podle centimetrů by mi vyšla velikost 10, ale ideální je velikost 8 ).

MP Meri
1323 příspěvků 3.9.12 19:14

@Khajka : Úplně v pohodě:) Na tu růžovou jsem si nakonec celkem zvykla (ale moje barva to holt není) a fakt jsem si ho oblíbila. Bála jsem se, že se rychle ožmolkuje - po vybalení na mě materiál tak působil - ale zatím nic. Jediné co mě trochu vadí, je lesklá podšívka, za prvé se mi to nelíbí a za druhé se mi o ní často zatrhávají nehty, takže semtam mám „očko“, chce to dát pozor.
Jo a pamatuju si, že jsem tady prskala, že má „falešné“ kapsy - no, nakonec se trochu natrhly a ukázalo se, že vůbec falešné nejsou, jen byly festovně zašité;) Takže jsem s ním opravdu spokojená.

Khajka
506 příspěvků 3.9.12 19:32

@MP Meri Tak kabát už přišel a bohužel, je mi velký a obávám se, že menší velikost to nevyřeší, nějak mi nesedí ani střihem. Ale uznávám, barva moc pěkná. Jednou už jsem kabát stejné barvy měla, leč v pubertě, kdy jsem cokoliv, co bylo jiné než černé, tmavě modré či vínové, urputně nenáviděla - teď toho lituju. U kapes jsme si všimla, že jsou zašité, ale nepárala, jelikož už je zase zabalený a připravený k odeslání zpět…

MP Meri
1323 příspěvků 3.9.12 20:55

@Khajka : Tak to je škoda, s velikostí je to holt vždycky trochu risk… :) Já beru vždycky tu nejmenší (tedy skoro nejmenší, 6) a počítám s tím, že kdyby nesedlo, holt podaruju příbuzné.

Obecně se poptám, zda máte někdo zkušenost se značkou River Island? Nebo jinak -jestli doporučujete semišové kožené kabelky, přecijen mi to přijde jako dosti choulostivý materiál???
http://www.asos.com/…product.aspx?…

EDIT
O něco výše jsem našla na River Island nicmoc reference, což mě moc netěší, ale tak třeba má někdo lepší zkušenost:)

majam
271 příspěvků 3.9.12 21:49

@MP Meri Nevím jestli Vám pomůžu, spíš ne :-) ale mám sukni značky River Island, ze sekáče. Je to jedna z mojich nejoblíbenějších.

razitko
14 příspěvků 4.9.12 01:51

@MP Meri tak po tehle kabelce touzim uz delsi dobu, respektive po jeji variete v ruzove - fuchsiove barve, kterou uz na webu nemaji. Jinak v RI je skoro o dvacet liber levnejsi nez na asosu…
http://2.bp.blogspot.com/…liss_007.jpg

kruci, proc nejsem schopna si nikdy na nic nasetrit!!

Moir
2488 příspěvků 4.9.12 08:19

@MP Meri od River Island mám druhojakostní letní šaty, z ebay za velmi příjemnou cenu a tahám je už asi třetí rok, teď jsem nově vydražila za ještě směšnější cenu kožené lodičky, vypadají bytelně a kvalitně, původní ceny se mi zdají dosti vysoké a v případě šatů (cena původní byla tak dvoj až trojnásobná), neodpovídající

MP Meri
1323 příspěvků 4.9.12 18:59

@razitko Díky za tip, ale já teda vidím stejnou cenu? http://www.riverisland.com/…t-bag-621722

Mě tedy i tak přijdou ty peníze za koženou kabelku dosti slušné, jen se trochu bojím té kvality, z Asosu jsem měla vždy jen Asos brand, tam aspoň vím, co čekat.

majam
271 příspěvků 5.9.12 11:04

Taky bych se ráda zeptala, nemáte náhodou někdo zkušenosti s nákupem v Daxon? Je to francouzský intern. obchod, který je i v Anglii, Belgii…
Uhranuly mě tam boty, cena není až tak vysoká, a dokonce jsem narazila i na slevy pro nové zákazníky.

miska123
24 příspěvků 5.9.12 11:14

@MP Meri
Vždyť kdyby velikost nesedla, opravdu se to v Asosu v pohodě vrací a můžete si hned objednat větší/menší :)

MP Meri
1323 příspěvků 5.9.12 18:52

@miska123 Nerozumím, já problém s velikostí nemám:) Chci objednávat kabelku, velikosti se nebojím;)

miska123
24 příspěvků 6.9.12 00:35

@MP Meri
Já jsem jen reagovala na to, že kdyby nesedlo, tak podarujete příbuzné :) Ale tak když se příbuzná potěší, tak je to taky fajn

MP Meri
1323 příspěvků 6.9.12 17:57

@miska123 Aha, už chápu:) no já to beru tak, že než platit poštovně zpět (pokud vracíte zpět tak už myslím jde poštovné na váš účet), je lepší s někým vyhandlovat, někdo se vždycky najde, kdo danou věc odkoupí, sestra, kamarádka, atd.:) Jinak samozřejmě vrátit to lze, to je pravda.

eleonen
11 příspěvků 1.1.13 18:49

Na asosu jsem ted objednala poprvé a nevím přesně jak probíhá platba. Zadala jsem přes Paypal- Na email mi přišlo potvrzení objednávky od asosu se souhrnem položek a celkovou částkou, byla to automaticky vygenerovaná zpráva co přišla hned po objednávce. Mám ještě čekat na výzvu platby nebo to můžu zaplatit rovnou přes paypal. Čekala jsem že bude asos propojený s paypal podobně jako ebay.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek