Asos - máte zkušenosti s nákupem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Sleepy
209 příspěvků 25.7.13 12:01

Já jsem asi fakt nějaká prokletá pokud jde o britské e-shopy. V zimě mi nepřišla objednávka z Dorothy Perkins a teď to samé Asos. Před přesně dvěma týdny mi psali, že zboží poslali, ale furt nic. Napsala jsem jim, tak jsem teda zvědavá…

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.7.13 12:05

@Sleepy
pro tentokrát se přidávám, poprvé po mnoha nákupech mám problém, čekám na balíček už 14 dní a nedorazil. psala jsem na podporu a neodpověděli. jestli nedorazí, budu fakt zklamaná, protože ty věci už nemají, takže ani navrácení peněz mi radost neudělá :(

tinkywinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.13 12:17

Mně přišel „balík“ z Asosu na poštu asi takhle: ve schránce se objevil papírek, že mám uloženou nadměrnou zásilku (14 dní - z těch bylo 5 dní uběhlých). Není to balík, je to obyčejná zásilka, podle toho se k tomu asi i chovají. Neověřují, komu se to vydá. Děsně se za okýnkem tváří, co to po nich chci a že „tam nic na moje jméno nevidí“. Po neodbytném nátlaku, že tam určitě něco bude, odběhnou dozadu a najednou se to najde.

Sleepy
209 příspěvků 25.7.13 12:18

@Jiná Realita Tak to máme stejně, objednala jsem si bundu a v mojí velikosti už není :( Na stránkách píšou, že ze zákaznickýho centra odpoví na každej email do 4 hodin, tak uvidíme no.

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.7.13 12:21

@Sleepy
neodpoví, já tam psala včera ráno :(

rozmarýn
10 příspěvků 25.7.13 13:59

Něco podobného se mi stalo minulý týden - poprvé jsem čekala na balíček z asosu víc než 14 dní, nakonec dorazil - přestože to byla kosmetika tak v docela velké krabici. Z podpory se mi taky (dosud) neozvali. Tak ještě vyčkejte, snad dorazí!

Karin
3948 příspěvků 25.7.13 14:24

Objednávala jsem si z Asosu asi třikrát a vždycky to poslali obyčejně, takže pokud se to ztratí (nebo to na poště někdo ukradne), tak to je problém…

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.7.13 15:30

@rozmarýn
tak snad budu mít štěstí…dnes taky nic.

co se u nich děje?

Kalanka
707 příspěvků 25.7.13 15:37

@Jiná Realita Taky cekam, zpozdeni uz asi 5 dni, na poste nic, tak snad se dockam.

Sleepy
209 příspěvků 25.7.13 16:39

Tak mi odepsali, že mám počkat do 31. a ozvat se jim kdyby to nepřišlo. Tak budu čekat no…Ale moc nedoufám.

Nene75
29 příspěvků 27.7.13 15:10

Myslím, že tam mají prostě větší šrumec kvůli nedávným slevám. já jsem objednala 11.7., balíčk mi přišel včera. jinak chodí vždy do týdne od objednání.

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.7.13 15:41

@Nene75
jeee, já taky 11.7., ale nedorazilo pořád nic. eeeek!

Nathalocka
66 příspěvků 27.7.13 16:44

Vidím, že tam majú momentálne docela chaos- balík mi mal doraziť v sterdu a zatial nič, z podpory nereagujú… som celkom prekvapená, inakody to býva ok. Inak som postrehla, že s doručovaním do čr mám vždy väčšie starosti ako na Slovensko (a to si o slovenskej poštenerobím ilúzie)…takže sa pridávam k čakajúcim dámam a som zvedavá kedy mi sandálky dorazia :(

bestia
2300 příspěvků 27.7.13 16:49

@Nathalocka kym som zila na sk, myslela som, ze horsie nez sk posta nemoze byt nic. Velky omyl, ceska je bordel kolosalnych rozmerov, az som sa raz pristihla pri myslienke zlata slovenska posta :D
O chvilku si na tej „mojej“ budu moct zalozit tlusty fascikel s nazvom staznostiod bestie, ale ani ich nehne si plnit povinnosti, hovada…

Katy_S
65 příspěvků 27.7.13 16:57

Objednávala jsem 5.7. a dorazil mi včera, nevím co se děje, ještě v červnu to chodilo o poznání rychleji, asi prázdninový bordel s dovolenými a brigádníky. Tak snad vám taky dorazí.

Nathalocka
66 příspěvků 30.7.13 10:36

Update: balík zo 14/7 dorazil včera, balík z 19/7 dnes :) tuším sa opať polepšili, takže hor sa do objednávania.

Jiná Realita
13791 příspěvků 30.7.13 10:38

Balík z 11.7. nedorazil vůbec a oddělení stížností mě ignoruje :( grrrr.

Nathalocka
66 příspěvků 30.7.13 10:41

To so mprekvapená…ja som im teda psala 2×- raz mi prišiel mail, že mali poruchu a správu nečítali, poslala som ju znova a odpovedali skoro hneď.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.13 12:37

Taky uz pres 14 dni cekam na balik, jsem rada, ze v tom nejsem sama:)

Sleepy
209 příspěvků 31.7.13 19:05

Tak balík konečně přišel (tři týdny po objednání)…Bohužel mi bunda nějak divně sedne, tak jí možná budu muset vrátit, ach jooooo :D

711990
3200 příspěvků 5.8.13 14:35

Na plavky uz cekam marne tyden, dnes bylo posledni mozne datum do kdy slibili dorucit a stale nic…
Netusite proc se to takto zasekava?

Jiná Realita
13791 příspěvků 5.8.13 16:06

Hlásím, že dnes vše konečně dorazilo.

sice po skoro měsíci (O_o), ale i podpora nakonec spolupracovala dobře, nabídli mi i vrácení peněz nebo poslání nového zboží, napsala jsem jim, že počkám do pondělí a ono to nakonec došlo :-) údajně odpověděli hned na můj první mail, ke mně bohužel nedorazil :( ale vyřešeno.

Konnichiwa
171 příspěvků 24.8.13 21:06

Milé dámy, objednávali ste si niektorá v blízkej dobe z Asosu? Mám tam vyhliadnuté mokasíny a nohavice, ktoré by sa mi zišli na dovolenku. Odchádzam o 2 týždne, preto váham, či stihne balíček ešte prísť, po tom, čo som čítala príspevky o ich nestíhaní. Prvá objednávka (niekedy minulý rok) mi prišla bez problémov a za 12 dní.

Katy_S
65 příspěvků 24.8.13 21:17

Ano, objednávala jsem 15. 8. a už to mám pár dní doma.

Konnichiwa
171 příspěvků 24.8.13 22:40

@Katy_S Ďakujem za rýchlu odpoveď. Smiem vedieť aký druh dodania ste zvolili? Standard delivery?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek