Asos - máte zkušenosti s nákupem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Sára
34 příspěvků 1.1.13 21:05

Pokud si pamatuju tak mě to hned při potvrzení objednávky hodilo automaticky na Paypal když jsem na něj klikla jako na možnost platby.

Jiná Realita
13791 příspěvků 1.1.13 21:33

@eleonen
měl by být, mě taky rovnou z košíku „odhazuje“ do paypalu :-O

Sára
34 příspěvků 1.1.13 21:38

Ještě mě napadlo - zkus se přihlásit ke svému účtu jestli jsi registrovaná a tam v historii objednávek přejít k této a tam zkusit přejít k platbě, sama nevím jestli tam mám registraci, už jsem tak chvíli nenakupovala ale u V. Secret to tak třeba jde

eleonen
11 příspěvků 2.1.13 14:04

Když jsem ukončila objednávku, tak mě to sice nasměrovalo na paypal, ale to mi spadlo, žádné povzrzení o platbě ani email mi nepřišel, takže jsem měla zato, že to zaplaceno není. Koukala jsem i na paypal a tam nic nebylo. Dnes mi přišel e-mail z asosu, že zboží odeslali. Na paypal účtu je částka odeslaná…

Jiná Realita
13791 příspěvků 2.1.13 14:09

@eleonen
tak jste možná měla smůlu a zrovna měl problém paypal :( mně se ještě nikdy nic podobného nestalo, objednávala jsem tak cca 10×.

Jetthro
1130 příspěvků 4.1.13 11:40

Damy, chci se zeptat, jak kvalitni je samotna jejich znacka - asos brand? Kdybyste to treba mely prirovnat k nejakymu retezci, tak bude to spis lepsi jako Zara, nebo spis suntoidni jako HM? Libi se mi tam jedny kratasy, ale rikala jsem si ze se nejdriv zeptam :)

mulen
870 příspěvků 10.1.13 14:44

Tak já jsem měla zatím vždycky zkušenost dobrou. Poslední zásilka sice ani po měsíci nedorazila, ale dneska ji posílají znovu. Naštěstí bylo všechno na skladě.
Kdoví, kde ten původní balík skončil..

Mylady2
12413 příspěvků 10.1.13 14:49

@mulen omrkněte pošťačku jestli nenosí Vaše šaty/sukni/kalhoty/boty/kabelku:-)))

sarah123
2137 příspěvků 10.1.13 17:16
@Jetthro píše:
Damy, chci se zeptat, jak kvalitni je samotna jejich znacka - asos brand? Kdybyste to treba mely prirovnat k nejakymu retezci, tak bude to spis lepsi jako Zara, nebo spis suntoidni jako HM? Libi se mi tam jedny kratasy, ale rikala jsem si ze se nejdriv zeptam :)

Je to jednoznacne spis sunt jako HM - jinak mam s ASOSem vynikajici zkusenosti co se tyce dorucovani, kontaktu se zakaznikem, samozrejme postovne zadarmo, reklamace, atd. atd. Ale jejich brand je sunt - sama umelina, tenke uplety, co ma pruzit, to nepruzi, kalhoty se roztahnou po jednom dni noseni… Ovsem ma to velkou vyhodu, ze to muzete chvilku tahat a za 3 mesice zase vratit - dostanete zpet plnou cenu.

real.blond
6688 příspěvků 10.1.13 22:53

@Mylady2 a nebo postaka:-))

mulen
870 příspěvků 11.1.13 07:42

@Mylady2 @real.blond :-)) A až mi za týden přijde balík znova, pak se s ní třeba potkám v tom samém..

marca
450 příspěvků 11.1.13 12:01

Asi jsem měla kliku, mám dva kusy asos brand, a jo jsou umělý, ale dobře ušitý. A sukně od river island je taky ok a to ji nosím dost často. Asi záleží na štěstí.

sarinka.v
426 příspěvků 11.1.13 21:10

Já na Asos nakupovala jednou, šaty a boty a vše sedlo, hlavně z bot jsem nadšená, i když jsem je měla jednou na sobě ve Varech. Ale balík jsem našla položený u dveří, žádný lístek do schránky na vyzvednutí :D

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.13 11:16

.

Příspěvek upraven 19.02.13 v 17:19

sarinka.v
426 příspěvků 13.1.13 21:10

@LadyPapajka Jo asi by to taky udělali, ale ještě jsme neměli bránu :D

Lucinaaa
7 příspěvků 21.1.13 19:02

Tak se jdu vrhnout na moji první objednávku z asosu. TO jsem teda zvědavá :D

Klaarin
1 příspěvek 30.1.13 07:53
asos

Ahoj, asos docela good. máte někdo zkušenosti s tímto http://www.plnapenezenka.cz/obchody/asos/ vyjde to levněji?

LorelaiH.
3369 příspěvků 7.3.13 12:26

Chtěla bych se zeptat, za jak dlouhou dobu obvykle reálně dorazí (pokud dorazí) zásilka z Asosu? Minulý týden v pondělí mi od nich přišel mail, že objednané zboží předali Royal Mail a mělo by mi dorazit do 6 dnů (mimo víkendů a svátků). Včera už jsem lehce nervózní volala na naši poštu, jestli tam nemám zásilku a prý ne. A dnes taky nic nepřišlo. Tak nevím, jestli mám ještě čekat nebo se obrátit na jejich zákaznické centrum.

saryvary
681 příspěvků 7.3.13 12:47

@LorelaiH. Tak to je více než podivné. Já mám vždycky balíček do pěti dní doma. Zkuste prohledat okolí domu. Jednou jsem taky pátrala a než pošta stačila vyhlásit pátrání, objevila jsem balíček pod plachtou bazénu. Příští návštěvu mi doručovatel řekl, že ho tam schoval :-)

veveru
400 příspěvků 7.3.13 12:49

@LorelaiH. Mně většinou balíček dorazí zhruba za týden (včetně víkendu).

LorelaiH.
3369 příspěvků 7.3.13 14:14

Tak mi to nedalo, do Asosu jsem napsala a kupodivu mi ani ne do hodinky odepsali. Prý jsem měla zásilku dostat předevčírem, že prý se mám obrátit ta místní poštu, jestli tam něco není. Pro jistotu jsem zavolala na obě nejbližší (jedna doručuje běžné a doporučené zásilky, druhá větší balíky) a nic tam prý nemám. Ach jo:(

chekotay
411 příspěvků 7.3.13 17:05

Tuto jsem objednal dva pár bot a po cca 6 dnech jsem potkal paní doručovatelku s výzvami k vyzvednutí. Poněvadž jsem měl volný den, zašel jsem si ihned na místní pobočku Pekla a požadoval zásilky. Slečna za přepážkou zapírala vytrvale, své zapírání občas prokládala odběhnutím „dozadu“ a hrabáním v balících (patrně), a asi po dvaceti minutách a mém neochvějném dorážení s omluvami nalezla první, po chvilce i druhý balíček. Byla rudá až za ušima.
Loni, v podobné situaci, jsem na Poště obdržel zásilku sice adresovanou mně, ale od přítelkyně, takže jsem jim poděkoval se slovy, že toto sice je balíček pro mne, ale že očekávám ještě jeden. Teprve po upřesnění „z Anglie“ byl i tento nalezen. Výzvu k vyzvednutí prvního balíčku jsem dostal tři dny nato. :-D
Já neviním ty ženy za přepážkou, že v tom má pobočka systémový nepořádek a jsem rád, že se snaží vyhovět, nicméně je třeba s tím počítat.

erinayet
48 příspěvků 8.3.13 09:27

Já mám s Asosem jen dobré zkušenosti.
Jediné, na čem to občas může skřípat je samozřejmě česká pošta. Pokud byste ale měla skutečně strach, nebo opakovaně špatné zkušenosti, je tam myslím i možnost jiného poslání, tedy s větší zárukou (samozřejmě už ne zadarmo).

Jinak co se týče velikostí apod. vždy mi vše bylo.

Jen doporučuji koukat se na tu jejich promenádu (pod obrázkem „view catwalk“. Uvidíte, jak kus modelce sedí, sem tam má něco prostě špatný střih a někde se výrazně krabatí apod.
Navíc vždy sleduji délku sukně, soustu modelů mají pod zadek, což pak na mě vypadá spíš úsměvně.

Co se týká platby, využívám paypal na všechny platby. Ale bez problémů se dá platit i kartou.

Termíny doručení dodržují.
Většinou je to tak týden a většinou to bývá před avizovaným datem (to datum ukazuje, do kdy nejdéle to má přijít).

Asos mám asi ze všech obchodů nejraději.

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 09:34

http://i.nahraj.to/f/11Hu.png

Příspěvek upraven 13.10.16 v 15:44

LorelaiH.
3369 příspěvků 25.3.13 20:29
@LorelaiH. píše:
Tak mi to nedalo, do Asosu jsem napsala a kupodivu mi ani ne do hodinky odepsali. Prý jsem měla zásilku dostat předevčírem, že prý se mám obrátit ta místní poštu, jestli tam něco není. Pro jistotu jsem zavolala na obě nejbližší (jedna doručuje běžné a doporučené zásilky, druhá větší balíky) a nic tam prý nemám. Ach jo:(

Po dalším týdnu marného čekání na balíček z Asosu jsem dle rady Lality napsala stížnost na ČP a zároveň jsem opět kontaktovala Asos. Ti mi zdvořile odpověděli, že se omlouvají, tímto považují mou zásilku za ztracenou a jestli chci poslat zboží znovu (samozřejmě zdarma) nebo vrátit peníze. Zboží mi tedy poslali znova a ještě přidali kód s 10% slevou na další nákup. Dnes jsem se tedy objednaného psaníčka dočkala:)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek