Nevím svůj barevný typ...

Fotoalbum tématu (109) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
pavka_l
994 příspěvků 5.9.18 09:48

@VeronikK Slečně je 29 a má malé dítě, které jí rozbíjí brýle (tedy předpokládám mu bude do roku nebo roku a půl), tak nejspíš neměla dítě v 18, ale spíš v 27 nebo 28.

Adrifinel
90 příspěvků 5.9.18 09:48

Takže takovéhle polobotky: https://www.obuvcomfort.cz/…374-01-cerne?… nejsou moc pro mladé dívky, ale pro starší dámy?

@misionářka Moje matka trpí ukvělou patologickou představou, že mi (lidem) musí řídit život a dělá mi scény, když se ji řekne ne. Bohužel to nikdo neřeší. Namísto toho by jen každý posílal mně se léčit. Ale to, že máma trpí dost silnými bludy to je zcela normální. Asi tak.

Jestli mám dítě, ano mám :) Omezenou právní způsobilost soudem nemám. Jestli rodiči, to je už věc jiná. Ale nemá to cenu tady řešit. Nezmění se to tím, že mě každý bude posílat se léčit. Já neječím jako hysterka půl dne v kuse, že když si dám rtěnku, tak jsem vlastně znovu otěhotněla.

@Pocit chladu A k čemu se vlastně nosí? Já měla vždy za to, že k sukni. A teď jsem z toho zmatená.

@Siv11 A co sako?

pavka_l
994 příspěvků 5.9.18 09:51

@Adrifinel Koukám, že Vám by hlavně prospělo odpoutat se od rodičů, teda asi hlavně od matky. V 29 letech by Vám neměli život řídit rodiče.

Pocit chladu
140 příspěvků 5.9.18 10:16
@Adrifinel píše:
Takže takovéhle polobotky: https://www.obuvcomfort.cz/…374-01-cerne?… nejsou moc pro mladé dívky, ale pro starší dámy?

ano, tak pre 130 rocne.. :-)

toto asi nema zmysel cele
je to zlozitejsie, my to nevyriesime

Adrifinel, chod niekam do galerie alebo si pozri obrazaren niekde na nete..nauc sa vnimat krasu…len tak

Příspěvek upraven 05.09.18 v 11:14

Sépia
427 příspěvků 5.9.18 10:35

@Adrifinel Ano zlava doprava - tvar prvé, druhé, potom v daľšom rade tie prvé zľava fialové. Ja by som vybrala tie fialové. Tie ružové šaty sú úpletové, obtiahnuté, to sa vá m nehodí, pozerajte strihy čo vám tu krásne názorne dala @Ghost B.C. Ä. Sukňu by som o tie 2 cm skrátila. Nohy vyzerajú ako tĺčiky.

sirena007
1142 příspěvků 5.9.18 10:41

@Pocit chladu Souhlasím s Vámi - po troše brouzdání po netu (na Váš popud s opakujícím se nickem - to teda dík, zabila jsem tím skoro půl hodiny!) si myslím, že to nemá cenu, půjde to pořád dokola. Jádro problému je jinde.

JarkaJ
905 příspěvků 5.9.18 10:43

@Adrifinel Holčička je krásná a mimochodem má super tenisky. Takže ke sportovním sukním nebo těm dlouhým si klidně kupte taky tenisky. Na to, že jsou ty černé boty značky Ara a drahé, jsou fakt příšerné, maximálně je schovejte pod kalhoty, když už je máte. Copak nevidíte, v čem chodí dívky a mladé ženy po ulicích, že Vám boty vybírá matka a tvrdí, že mají jen ten vzor? Zajděte třeba do cenově dostupného Deichmana, ten bývá v každém menším městě, prohlížejte si a zkoušejte, zkoušejte - všechno. Jak píše @Pocit chladu musíte se naučit odlišit věci hezké od hrozných, od toho, co Vám sluší, a co nesedí. Nekupujte ukvapeně po jednotlivých kouscích, zkuste si promyslet, jak chcete vypadat, co by se Vám líbilo. Dobrá první investice by byly zavinovací šaty a delší svetr - v obchodech jsou teď dost. Šaty vůbec mají při Vašem módním tápání tu výhodu, že nemusíte řešit sukně a k tomu vršek, to je náročnější. Jak vidíte, snažily jsme se Vám trpělivě pomoci, ale chce to čas a z Vaší strany i snahu o odpoutání se od rodičů, přinejmenším názorově.

Sépia
427 příspěvků 5.9.18 10:46

@Pocit chladu vy ste to presne vystihla;-)

xSx
682 příspěvků 5.9.18 10:54

cha, to jsem si myslela, ze moje nevyzadana rada bude pusobit blbe. Ocenuju prispevky, ve kterych se to nehemzi pseudopsychologickymi rozbory :)
Jinak @Adrifinel, zaznělu tu dost dobrých rad, zkuste to nechat ulezet, nejakou dobu to trva, nez se clovek nauci videt veci jinak (tim ted myslim obleceni). Drzim palce. Jo a zkuste se zamyslet, zda li ve svem okoli nemate nekoho, kdo se obleka pekne. Nemusi to byt Vas styl, spis jako nekdo, kdo ma pro obleceni cit.

Lakerol
125 příspěvků 5.9.18 11:33

Myslím si, že tohle ukazuje smutnou realitu maloměsta bez peněz a stále doma u rodičů. V sekáčích lepší výběr než v kamenných obchodech a nejmodernější oblečení je u Vietnamců, kde je zase problém s většími velikostmi. Ale s internetem není problém sledovat módu a nakupovat on-line. Myslím, že 10% úsilí věnovaného oblékání místo digimonům a všechny bychom koukaly.
Někdy se holt stane, že se člověk probere uprostřed mateřské a zjistí, že to, co fungovalo před 10 lety a 20 kily už jaksi není ono a chce to změnu, ale je těžko nějak začít. Ale když se to povede, tak je to změna na celý život, nejen se vzhledem.

Adrifinel
90 příspěvků 5.9.18 13:13

http://zena-in.cz/…ke-polobotky Tady je má ta paní k sukni. To jsem z toho jelen.

vlm
4670 příspěvků 5.9.18 13:16

@Adrifinel tohle se musí umėt nosit

isko
1495 příspěvků 5.9.18 13:37
@Adrifinel píše:
http://zena-in.cz/…ke-polobotky Tady je má ta paní k sukni. To jsem z toho jelen.

To ne, to jsou úplně jiné boty.
Ty vaše křičí: „Hele, zdravotní obuv pro cukrovkáře!“
Zatímco ty pánské polobotky: „Pánské polobotky v dámském outfitu - docela zajímavé!“

Vy asi nebudete moc na lodičky, že?

V poslední době je trend nosit bílé (popř. i jinobarevné) tenisky, možná by to pro vás bylo taky schůdné.

Pocit chladu
140 příspěvků 5.9.18 13:37
Najdi 5 rozdielov

no tak nic, pozeram, ze si robis randu, tak ja tiez

isko
1495 příspěvků 5.9.18 13:39

@Pocit chladu
Ne, nedělá si legraci. Myslím, že to fakt to nevidí.

Pocit chladu
140 příspěvků 5.9.18 13:51

@isko jo tiez mam ten pocit..preto som tie foto dala do jedneho prispevku, ak ani potom jej to nedojde, tak je niekde chyba sebahodnotenia

isko
1495 příspěvků 5.9.18 14:11

@Pocit chladu
No tak „chyba sebehodnocení“… nevím přesně, jak to myslíte, ale v tom bych problém neviděla. Adrifinel sem přeci nepřišla s tím, že je hvězda a že ji naši rady nezajímají. Chce poradit, už od začátku chtěla poradit. To, že některé věci nevidí, je spíš otázka toho, co byla naučená vidět dodnes, co byla naučená dodnes oblékat.

xSx
682 příspěvků 5.9.18 14:18

@Adrifinel no ony polobotky k sukni vypadají jinak na dlouhých nohách, na krátké a podsadité to bohužel ještě upozorní

Adrifinel
90 příspěvků 5.9.18 15:24

Jeste me napadlo mam takove saty, co jsem nosila v tehu a ted na doma.

Siv11
212 příspěvků 5.9.18 15:31

@Adrifinel Sako tu linii částečně překryje. Ale lepší by bylo, kdyby tam nebyla vůbec. Podívala jste se na ten pořad na youtube, který jsem sem psala? Tam to jde dobře vidět, ta holka má myslím podobnou postavu jako Vy.

Siv11
212 příspěvků 5.9.18 15:32
**@Adrifinel Tady je to moc nahoře, ta bílá Vám musí končit ve Vašem nejužším místě.
Lizbeth
954 příspěvků 5.9.18 15:52
@Adrifinel píše:
T Moje matka trpí ukvělou patologickou představou, že mi (lidem) musí řídit život a dělá mi scény, když se ji řekne ne. Bohužel to nikdo neřeší.

A kdo by to měl řešit? Snad vy ne? Nechápu.

Čírina
153 příspěvků 5.9.18 16:03

@Adrifinel tyhle šaty mi přijdou OK. Moc sice nevidím podrobnosti, ale je to lepší než ta bílá nabíraná sukně a ten vytahaný nátělník, co máte v předchozích fotkách na sobě. Délka vypadá v pohodě.
Co se týče oblékání, poznat hrozné od slušivého vyžaduje cvik i u cizích (že je někdo maškara se pozná snadno, ale co přesně je na něm špatně není tak snadné uvidět) natož na sobě. Nechcete si ve volných chvílích projet třeba diskuzi Co jsem měla dnes na sobě? Tam je to i s komenty a je to velmi poučné.

Byljednoujedenživot
118 příspěvků 5.9.18 17:09

@Adrifinel Lze s tou ozdobou (brýlemi?) ve vlasech pracovat nějak takto? Abyste jí dala i nějaký vizuální smysl, když ji chcete nosit.

video např zde
video např. zde
Někdo už psal, že můžete zkusit vlasy vyčesat nahoru. Tak tady tedy několik příkladů. Chce to trochu cvik, ale za zkoušku nic nedáte, zabavíte se, vyzkoušíte něco nového.
Nebo vyzkoušejte takové účesy s čelenkami, které nosíte.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek