Oblékáte psy?

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 10:59

Obliekam z nutnosti, ale keď už to musí byť tak sa snažím aby to jakž takž vypadalo :)

HertaDeOran
866 příspěvků 24.3.13 11:04

@Woey
No jo!

Minion
117 příspěvků 24.3.13 12:34

Tak my naši fenku oblékáme, děláme si už legraci z toho, že má větší šatník než my paníčci :-) Než mě tu ale někdo osočí z týrání psa atd., tak upřesním, proč chodí často v oblečkách - máme totiž čínského chocholatého psa, takže je úplně nahá, jen má na hlavě a ocásku chocholku :-) Je potřeba ji oblékat, jelikož jakmile je jí zima, tak se třese a nechce chodit. Takže v zimě v mrazech nosí kombinézky z šusťákoviny a uvnitř je buď chlup nebo vatelín. Na jaře a podzim dáváme flaušové kombinézky, když je víc chladno, tak na to ještě vestičku. Naopak když už je tepleji, tak stačí jen svetr. No a pro parádu - šatičky (když jedeme třeba na návštěvu) :-) Ale v létě (a samozřejmě po celé 4 roční období doma) chodí nahá, to oblečky nepotřebuje, pouze mažeme opalovacím krémem, aby se nespálila :-)

Přikládám foto, kombinézky šije mamka, je moc šikovná :-) Škoda, že v notebooku nemám víc fotek :-(

[* *]

indyka
625 příspěvků 24.3.13 12:39

Máme fenku retrívra a v nějakém svetříku či kombinéze by působila dost divně :-D Nosí jen hárací kalhotky. Ty mamka coby panička nijak neladí, ale když jdou někam do společnosti, dá jí nějaké hezčí - takhle šel jednou pejsek s mamkou posedět na zahrádku jednoho podniku v kalhotkách s nápisy „Dance“, „Sexy“, „Disco“ či něco takového :-D

Amonute
360 příspěvků 24.3.13 12:48

Otec chodieval na niekoľko dňové výpravy lovenia rýb a brával aj nášho yorkshira. Keď sa ochladilo, no to bol pohľad pre bohov, keď z takého toho rybárskeho zeleného prístešku vykukli dve hlavy - otec v maskáčoch a pes tiež :D.

Příspěvek upraven 24.03.13 v 12:51

Amonute
360 příspěvků 24.3.13 12:50

@indyka tá predsava „sexi“ nohavičiek na fenke ma dostala :D. Boli normálne z pet shopu alebo vyrobené svojpomocne?

indyka
625 příspěvků 24.3.13 14:01
@Amonute píše:
@indyka tá predsava „sexi“ nohavičiek na fenke ma dostala :D. Boli normálne z pet shopu alebo vyrobené svojpomocne?

Byly to normálně lidské kalhotky, vyřazené a obětované tomuto účelu, s prostřiženou dírou na ocas a na jedné straně rozstřižené a na zavazování. Občas mamka přijde do práce a před svou skřínkou najde hromádku starých kalhotek, coby dárek pro pejska od nějaké kolegyně :-D

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 14:13
@indyka píše:
Byly to normálně lidské kalhotky, vyřazené a obětované tomuto účelu, s prostřiženou dírou na ocas a na jedné straně rozstřižené a na zavazování. Občas mamka přijde do práce a před svou skřínkou najde hromádku starých kalhotek, coby dárek pro pejska od nějaké kolegyně :-D

A to si je vezme???

indyka
625 příspěvků 24.3.13 14:27

@lioncity Kalhotky jsou samozřejmě vyprané a pro psa, nevidím v tom problém. Něco na hárání mít fenka musí, a samy nestíháme tolik vyřazovat. A kupovat něco v petshopu mi přijde zbytečné, ani nevím, zda se na retrívry vůbec něco vyrábí.

waw
336 příspěvků 24.3.13 14:32
@indyka píše:
Něco na hárání mít fenka musí, a samy nestíháme tolik vyřazovat.

A kolik těch kalhotek spotřebujete? My máme pro fenu asi troje a bohatě to stačí. I s každodenním praním jsou pořád dvoje k dispozici. A drží už x let (pravda, nejsou to obyč dámské, ale speciální pro feny).

ani nevím, zda se na retrívry vůbec něco vyrábí.

Vyrábí :-)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 14:36
@indyka píše:
@lioncity Kalhotky jsou samozřejmě vyprané a pro psa, nevidím v tom problém. Něco na hárání mít fenka musí, a samy nestíháme tolik vyřazovat. A kupovat něco v petshopu mi přijde zbytečné, ani nevím, zda se na retrívry vůbec něco vyrábí.

No, ze jsou vyprane, to jsem tak nejak snad i predpokladala, to diky za informaci. Jen me teda sokuje, ze si to, byt vyprane, nekdo vezme.

indyka
625 příspěvků 24.3.13 14:38

@waw Přiznám se, nemám tušení, pejska si pořídila máma a je její hlavní paničkou, zvlášť když hárá. Přehled má tedy spíše ona. Ale je asi lepší mít něco do zásoby, máma je mění celkem často.

A já jdu googlit kalhotky pro fenky, fakt jsem netušila, že i toto má průmysl podchycené :-D

Akitaken
4960 příspěvků 24.3.13 16:14

U nemocných psů a extra krátkosrstých / naháčů to v zimě chápu. Ve všech ostatních případech si pomyslím něco o majiteli.

Messalinna
95 příspěvků 24.3.13 17:07

My našeho psa v zimě oblékáme. Ne pro parádu, ale ze zcela praktických důvodů. Máme boloňáka (podobný typ jako bišonek), chlupů má hodně, takže „nahá“ nechodí, a máme několik oblečků, ale nosí převážně jen dva. Zateplenou vestičku, kterou nosí, když mrzne, ale je sucho. Pláštěnku, když je zima a mokro (sníh nebo prší). Protože hlavně když prší, je pak celá promáchaná a musím ji vyfénovat, aby nebyla doma mokrá a nezáblo ji bříško. Protože i pejsi mohou mít rýmu nebo nastydlý močový měchýř.

Letadýlko
103 příspěvků 24.3.13 19:15

Náš pes by se oblíknout nenechal. Respektive nechal, ale rychle by se zase svlíkl. Naštěstí mu ale venku zima nebývá, je na to moc živelný :D. Kdybych věděla, že to má smysl, tak mu pořídím aspoň nějaké ponožky, bo má v zimě vždycky packy od ledu a sněhu a pak pajdá, jak ho to studí, ale ani to by se mu nelíbilo.

Rosalyn
925 příspěvků 24.3.13 20:28

Tak jsem trochu googlila a zjistila jsem, že existují i oblečky pro potkany a v NY dokonce pořádali přehlídku. No a modely pro potkany navrhla Ada! (Ada Nieves… ne ta z MP :-) )

mikita.miki
1935 příspěvků 24.3.13 22:04

Soused má jezevčíka a tomu jeho žena plete krásné norské svetry. kudlouš je fešák! už sem i uvažovala, že řeknu paní aby mi upletla norský svetr i pro syna, moje osobní pletařka má drahá mať norské vzory neplete a já sem levá jak šavle a ten pes je hotová běhající reklama na šikovnost paničky!!!

HertaDeOran
866 příspěvků 25.3.13 10:29

@indyka
Hárací kalhotky? To mě zajímá, mám fenu poprvý a hárání nás čeká každou chvíli. Takže jestli to chápu - na netu jsou k dostání kalhotky podle velikosti a rasy a potřebuje aspoň troje - dík!

Admin Módnípeklo.cz
1150 příspěvků 25.3.13 15:07

Přesunula jsem diskuzi „Psi a jiné zvířecí oblečky“ do této diskuze - Oblékáte psy?. Jde o stejné téma.

Adminka Maruška

andy266
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.13 17:18
@EmSmile píše:
Nevím, jestli tady taková diskuse už nebyla..
Oblékáte svoje psy? Máte nějak sladěné jejich vybavení? Řešíte, jestli se k jeho barvě srsti hodí obojek, nebo jenom já jsem divná? Jaký máte názor na lidi, kteří psy oblékají?

Tak na té první fotce, to je hrůza. Ale v rámci, když je zima naši čivavě oblíknu svetr. Barvu nijak neřeším, má to splnit pouze jeden účet. Aby jí nebylo zima :-)

real.blond
6688 příspěvků 25.3.13 17:21

@Minion jezis to je super, nahac je tak skaredej, az je krasnej:-)

uživatel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.13 18:05
@HertaDeOran píše:
Hárací kalhotky? To mě zajímá, mám fenu poprvý a hárání nás čeká každou chvíli. Takže jestli to chápu - na netu jsou k dostání kalhotky podle velikosti a rasy a potřebuje aspoň troje - dík!

Hárací kalhotky se dají koupit i v kamenném obchodě, ale nemusí mít na skladě takový výběr. Doporučuji vyzkoušet, aby neškrtily v pase nebo naopak nesjížděly. Do nich dávám intimnku, nebo ještě lépe hodně tenkou vložku s křidélky, kterou dle potřeby zastřihnu. Jak se fena snaží čistit, tak si gaťky občas shrnula a ušpinila si pelech, vložka s křidélky toto eliminovala. Jinak na doma je to velice praktická věc. Jenom pozor, aby nevyběhla ven oblečená, neuvědomí si to a v klidu se vyvenčí. Také to v žádném případě neslouží jako ochrana před nápadníky.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.13 12:45

To mi připomíná jednu šílenou historku. Asi před 25 roky jsme měli také fenečku boxera. Tenkrát takové vymoženosti nebyly, ani vložky s křidélky :). Tak jsem jí na doma vyčlenila kalhotky své, které jsem nenosila. Ten den to vyšlo na rudé krajkové a normální vložku, opravdu mohutnou, dnes to snad ani neexistuje. Náhle zazvonila návštěva, než jsem ale stačila otevřít, fena si kahotky svlékla, pohodila i se zakrvácenou vložkou uprostřed místnosti. Mně bylo divné, proč příchozí nevěřícně zírá za mne, ale mezi dveřmi jsme se dohodli, já za návštěvou zavřela dveře a když jsem se otočila, nevěřila jsem svým očím. Tu paní jsem pak ještě samozřejmě potkávala, ale věděla jsem, že toto vysvětlit nejde, tak jsem se ani nesnažila. Navíc jsem měla 2 malé děti, o to víc to vše bylo nevysvětlitelné. Navíc to byla největší drbna z okolí. Dodnes si říkám, kdyby alespoň ty kalhotky nebyly červené krajkové…

kkj
34 příspěvků 30.3.13 21:37

Neoblékat

Příspěvek upraven 02.04.13 v 16:18

Bellaa
18 příspěvků 1.4.13 17:13

Mám čivavu, takže ji v zimě musím oblékat ven, určitě by venku zmrzla, je to strašná citlivka, která s námi spinká v posteli. Má růžovou, nepromokavou bundičku a kapucí s kožíškem, červenou pláštěnkou a růžový nátělník, pro pobavení okolí. Vždycky se v něm nese jako ta největší panička :) Jinak na vánoce máme Santa obleček.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek