Ada v televizi

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 11:51

@janiiiv tak to teda nechapu. Na co konkretne nemate koule? Na to, co mela na sobe Ada? Kvuli tem barvam? Co je na tom tak silene divokeho a nezvykleho, ze na to clovek musi „mit koule“? Kombinace modre, zelene a tyrkysove jsou videt pomerne bezne (je to relativne in), dokonce i na duchodkynich. A ty boty zrovna nejaky zvlastni ulet nebyly.

Curlygirl
1901 příspěvků 22.10.12 11:51

Nějak lehce přes 30 řekla bych, dodělala VŠ v roce 2006

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 11:53

@saryvary myslela jsem, ze ji je neco pres tricet. Muj dojem je, ze ji to obleceni delalo spis malicko usedlejsi, nez treba, ale mozna to bylo dane spis tema placatyma a rozplaclyma botama.

LorelaiH.
3383 příspěvků 22.10.12 11:56

Tak to působila o hodně starší, ale to dělá ta televize…:(

saryvary
681 příspěvků 22.10.12 12:05

@GreatSusan Já jí tipovala taky víc. A dost možná, že za to vážně můžou ty boty.

anniette
159 příspěvků 22.10.12 12:08

Mně se Ada moc líbila, jak projevem, tak vizáží. To oblečení bych si na sebe vzala hned, jen s jinými botami - jsem podpatková. Barvy super. Účes na mě působí tak, že si asi Ada chce nechat narůst delší vlasy a tohle je taková „přechodná fáze“.

janiiiv
781 příspěvků 22.10.12 12:18

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 23:55

Ginevra
646 příspěvků 22.10.12 12:20

@saryvary Ročník 1978

Ada Pekelná
973 příspěvků 22.10.12 12:27

Tak už jste to našli :)

Účes mi udělala maskérka, já dávám přednost rozcuchanějším vlasům, v uhlazeném mikádu jsem se tolik necítila (mimo jiné bych řekla, že v něm vypadám zbytečně starší). Ale nedělala jsem z toho vědu. Televizní make-up, kdyby vás to zajímalo, sestává především z řádné vrstvy pudru, která se pravidelně obnovuje, protože nejdůležitější je, aby se nikdo neleskl. Napudrovaní jsou všichni včetně mužů. Na ulici se v tom vyjít nedá, vypadáte jako princezna Krasomila, když strčila hlavu do pytle s moukou.
(Obsah stolečku v maskérně: hlavně MAC, Dermacol, a pak taková směska všeho možného, krabička lesků, každý jiná značka, palety stínů atd. Max Factor, make-up maskérů filmových hvězd, nespatřen :) )

Oblékla jsem se schválně hodně barevně, ostatně mám teď takové barevné období a odjakživa se domnívám, že cesta od modrých džín a šedých triček vede nejlépe přes postupné přidávání barev. Ale to už víte. Boty jsou Vagabond, mají celou sérii s tlustými barevnými podrážkami. Nosím je ráda a reakce jsou pozitivní nebo negativní, nic mezi, což mi vyhovuje :)

Podobu výstupů hodně určovali moderátoři tím, na co se mě ptali (nic nebylo nijak připravené), a časové omezení. Měla jsem s sebou na ukázku i víc věcí, ale prostě na to nedošlo, zůstalo z toho jen to tričko ze sekáče a pašmína.

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 12:36

@Ada Pekelná
Vagabondů mám hned několik párů (asi 5) a můžu potvrdit, že je to v obuvi to lepší, co se u nás dá koupit.

viera666
967 příspěvků 22.10.12 12:49

Fuuha, tak to som sa sekla vo veku, prepacte. Na mna ste posobila tiez starsie. Ale nebolo to rozhodne oblecenim.
Inak co mala moderatorka na sebe, to bolo peklo podla mna.

MP Barbucha
3716 příspěvků 22.10.12 13:08

Ano, souhlasím, moderátorka to zrovna nevychytala :-) mně se to nějak dlouho načítalo, neměla jsem na to nervy, takže obsah rozhovoru nevím, jen jsem mrkla na to, co má Ada na sobě. Jako správná Povrchní čtenářka módního pekla, které záleží jen na hadrech :-)

StasiyaNo
82 příspěvků 22.10.12 13:12
@mujercita
@mujercita píše:
Což o to, tohle je přece pravda. Až na to, že většinu z toho nedělá ona nebo redakce, ale návštěvníci, což jaksi zapomněla zmínit

Jsem si to kvůli Vám musela pustit skoro celé znova. :-) Prosím pěkně, ve třetím vstupu, zhruba od třetí minuty se tam mluví o tom, jak si čtenáři/ky radí převážně sami/y, cituji: „funguje to jako taková svépomoc“ a Ada sama říká, že radami přispívá, až už je to nezbytně nutné.
Rozhovor se mi líbil, oblečení se mi líbilo, celkově to působilo sympaticky.
make-up maskérů filmových hvězd mě teď vážně pobavil…

Roseline
2319 příspěvků 22.10.12 13:55

Velmi se mi líbila barevná kombinace.
Co mě však zaujalo nejvíc, bylo oblečení moderátorky. Překvapilo mě, že na rozhovor s kritičkou z Módního pekla si vzala lehce pekelné oblečení (džíny, tričko s nápisem, kožená bundička).

Moir
2509 příspěvků 22.10.12 14:04

@Sibyla slečna či paní nerada zelenou? ;)

poto1
57 příspěvků 22.10.12 14:12

Celkově na mě působila sympaticky.

LorelaiH.
3383 příspěvků 22.10.12 14:31

@Roseline Hlavně že jí barevně ladila bundička s kozačkama:D Ale pořád to bylo lepší, než jaké kreace předvádějí např. moderátorky Událostí - kolikrát je mi líto, do čeho je narvou:(

Kerstin
516 příspěvků 22.10.12 14:33

Právě jsem to dokoukala - zvládla jsi to skvěle, Ado (jak vizáží, tak vystupováním). Podle mě bylo nejtěžší mluvit o riflích tak, aby si to moderátoři nevzali osobně :D

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 14:48

Oblečení dobrý, barvy sedí, rozhodně byla nejlíp oblečená ve studiu. Moderátorka předváděla módní kolaps. Co vysloveně nesnáším jsou ta trička, která vám vykouzlí nad opaskem hroudu špeku. Tak si sakra vezmu košili, případně stahovací prádlo, tyhlety pořady mají pořád jistou sledovanost a ne, že na tom nesejde.
Autorku jsem neviděla ve stoje, tudíž nemůžu posoudit, jak má vyladěné proporce, což je dle mého soudu to nejdůležitější v oblékání, ale barvy fakt dobrý. Je to příjemné osvěžení, TV ale nemám, takže můžu posuzovat jen podle toho pořadu.

janiiiv
781 příspěvků 22.10.12 14:50

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 23:55

Judith11
1171 příspěvků 22.10.12 15:03

Upřímně řečeno se mně tady tohle veřejné propírání Ady vůbec nelíbí. Ano, já chápu, že se tak nějak stala „osobou veřejnou“, ale to neznamená, že bychom na ní měli cupovat všechno do poslední zelené nitky nebo růžových podrážek.

Nechápu ty kritické komentáře. Ada byla oblečená velmi pěkně, vkusně a přiměřeně situaci. Řešit její vlasy nebo obličej mně přijde jako těžká podpásovka. Tak asi nějak každá z nás „zachází“ s tím, co jí bylo naděleno. Kdyby měla Ada od přírody husté vrkoče, tak by nejspíš měla taky jiný účes. Ale ona má „normální“ upravené vlasy, které má na hlavě většina z nás, měla je upravené a slušelo jí to.
Ado, jistě jste se stala populární, ale vůbec vám to nezávidím.

Alhambra
861 příspěvků 22.10.12 15:06

@Ada Pekelná Ado, byla jste velmi přirozená, což se před kamerou nedaří všem. Spousta lidí má v této situaci problém vysoukat ze sebe souvislou větu, Vám to šlo na výbornou.

Judith11
1171 příspěvků 22.10.12 15:09
@Alhambra píše:
@Ada Pekelná Ado, byla jste velmi přirozená, což se před kamerou nedaří všem. Spousta lidí má v této situaci problém vysoukat ze sebe souvislou větu, Vám to šlo na výbornou.

Dovolím si použít váš příspěvek, protože toto jsem chtěla napsat taky. Naprosto mě odzbrojila ta přirozenost Ady, byla opravdu svá, neafektovaná, na nic si nehrála.

Acrobaleno
1018 příspěvků 22.10.12 15:12

Ada oslavuje St. Patrick's Day nejak predčasne :D. Neviem čo je za touto témou, či snaha vyvolať niečo, ale mne sa páčilo ako bola oblečená aj to aký mala účes. Také futuristické retro.

Nanynka_02
450 příspěvků 22.10.12 15:34

@Judith11 Tak u kohokoliv jiného bych s Vámi souhlasila - ale zrovna Ada založila Módní peklo, kde kritizuje oblečení jiných bez zábran a používá přitom silné výrazy jako „hovnová barva“ nebo „autor se přejedl borůvek a dostal průjem“. Takže mi přijde poněkud pokrytecké ji nadstandardně šanovat, protože je tu přece náčelnicí. To bychom byly jako v té Andersenově pohádce Císařovy nové šaty ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek