Ada v televizi

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
pehot
713 příspěvků 25.10.12 18:32
@1vka píše:
OMG mě se Ada nelíbí, mluví nějak divně, tak šišlvě, vypadá, že začíná šedivět, vlasy tak pro ženskou v 55ti letech, a oblečení teda docela hrůza, zelena jina zelena, modra hnědá béžová a takovy zvláštní nemoderní styl :( Nechápu jak si tahle žena vůbec může dovolit kritizovat lidi :(

Tak někdo špatně mluví, někdo napadá na jednu nohu, jiný zas špatně vidí…lidé jsou různí. To, že se Vám nelíbí Adin styl oblékání je naprosto v pořádku (mně se zas nelíbí např. Vaše neonové tílko s minisukní a lesklými punčocháči), nikdo se zkrátka nemůže zalíbit všem. Ale nechápu, proč Vy nechápete, že tahle žena si může dovolit kritizovat lidi, když Vy děláte úplně to samé.

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.12 18:41

http://i.nahraj.to/f/11Hu.png

Příspěvek upraven 09.10.16 v 20:38

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.12 19:40

@1vka A proč probůh lezete na její blog? Mně když se někdo nelíbí, tak mně ani nenapadne ztrácet čas a projíždět jeho blog

1vka
11 příspěvků 26.10.12 11:10

@daniela11 blog mě baví, ale jestli Ada chce aby se všeci oblíkali stylově jak ona tak to doufám nikdy nepříjde :)Zkritizovala jsem ji, pže si to zasloužila, má v mnoha věcech pravdu o tom jak se lidé oblékají a např účesy, ale právě ona mi připadne že má na sobě to co shazuje na ostatních :D Pod jménem Ada jsem si představovala kočku jako je např. tu Pehot a docela mě to zklamalo:(

katango
1356 příspěvků 26.10.12 12:29

@1vka Že vy jste, když se rozdával rozum, stála frontu na něco jinýho?

Je mi líto, že argumentuji ad hominem, ale to vy taky. A kde jste přišla na to, že Ada chce, aby se všichni oblékali stylově? Citujte, prosím.

A navážet se do někoho, kdo má sluchovou vadu, že divně mluví, je ubohé. Tuto informaci jste tady mohla najít, zejména máte-li všechno tak prostudováno, že si troufáte tak razantně kritizovat.

Adu neadoruji, je mi sympatická, její názory mi většinou konvenují, ale ne vždycky. Je to její blog, pokud bych proti ní měla tak zásadní odpor jako vy, tak sem nechodím, nejsem masochista.

peknyden
97 příspěvků 26.10.12 12:40
@katango píše:
Adu neadoruji, je mi sympatická, její názory mi většinou konvenují, ale ne vždycky.

Jedna krátká věta a tolik cizích slov v ní. To mě až irituje :-D

1vka
11 příspěvků 26.10.12 13:42

@katango Ou tak to sem netušila, tak to se jí omlouvám, a tu na blogu už se netočí vše jen kolem ní ale řeší se tu spoustu dalších zajímavých témat takže tu dál budu chodit a to co kritizuje ada tak se tomu budu muset jen zasmát :) No a co má teda Ada za cíl? Proč si fotí lidi na ulici a kritizuje? :(

Curlygirl
1901 příspěvků 26.10.12 13:44

@1vka a co vy máte za cíl? Prudit?!

fel
136 příspěvků 26.10.12 13:47
@1vka píše:
No a co má teda Ada za cíl? Proč si fotí lidi na ulici a kritizuje? :(

Nahoře je okýnko Napište mi. Tak se zeptej :)

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.12 14:10

@1vka Je pravda, že se mnohem lépe kritizuje než předvádí, jak by to mělo být. Proto je také tak málo fotek na co jsem dnes měla na sobě a tolik kritiky u těch odvážlivců, co se tam vyfotí

katango
1356 příspěvků 26.10.12 14:55

@peknyden No tak mne uramínkujte (smajlík). jsem osoba starší, maniakální čtenářka a holt se mi občas vybavují takovéhle formulace a ne jiné. Tak se odiritujte (smajlík).

fel
136 příspěvků 26.10.12 18:40

Konečně sem se podívala a mě se rozhovor líbil. V neposlední řadě i kvůli tomu, že Ada nepotřebuje slovní vatu typu - jako, jakoby, samozřejmě, éééééééé… Narozdíl od moderátorky.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.12 22:47
@Judith11 píše:
Upřímně řečeno se mně tady tohle veřejné propírání Ady vůbec nelíbí.------
Nechápu ty kritické komentáře.

Zajímavé. Veřejné propírání a nemilosrdná kritika kohokoliv, třeba i vyfotografovaného na ulici bez souhlasu a bez vědomí, to je naprosto v pořádku. Ale utrousit nelichotivé slůvko na adresu Ó NAŠÍ VELKÉ ADY, která koneckonců vystoupila před kamery dobrovolně, to je asi nejspíš hrdelní zločin.
Takové jaksi sektářské mi to připadá.

peknyden
97 příspěvků 26.10.12 23:18

@publicenemy Tak, tak, kde to můžu podepsat? :-)

rice
356 příspěvků 27.10.12 00:28

To, že se tu ještě najdou lidi, kteří se nenechali zblbnout, mě naplňuje optimismem :-)
Pokud jsem si správně všimla, ani jeden z kritických komentářů nebyl tak hnusný a urážlivý jako mnohé z Adiných výroků. A přece… „Na hranicí s ní!“

Black Diamond
81 příspěvků 27.10.12 00:58
@GreatSusan píše:
@janiiiv tak to teda nechapu. Na co konkretne nemate koule? Na to, co mela na sobe Ada? Kvuli tem barvam? Co je na tom tak silene divokeho a nezvykleho, ze na to clovek musi „mit koule“? Kombinace modre, zelene a tyrkysove jsou videt pomerne bezne (je to relativne in), dokonce i na duchodkynich. A ty boty zrovna nejaky zvlastni ulet nebyly.

Říkala jsem si, jestli se mi někdy stane, že někomu omylem dám minus a je to tady:/. Omlouvám se, zrovna s Vaším příspěvkem vyloženě souhlasím!

alda
43 příspěvků 27.10.12 04:56
@llolla píše:
A nepíše se náhodou blogerka s jedním g?

Nevím jak v češtině, ale anglicky je blogger s dvěma g. Hledala jsem v Pravidlech českého pravopisu a nenašla ani jednu verzi.

K tématu - Ada se mi líbila, z počátku jsem si myslela že jí tam tu paní moderátorku dali jako kontrastní figurínu jak to vypadat nemá. :)

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.12 08:09
@1vka píše:
OMG mě se Ada nelíbí, mluví nějak divně, tak šišlvě

Založte si logopedický blog.
Mně zase připadalo, že Ada měla vlas vlevo na krku trochu nakřivo, v první minutě se jednou divně nadechla a měla zvláštní lesk v očích.
To je vtip, pochopitelně.

llolla
2102 příspěvků 27.10.12 10:20
@alda píše:
Nevím jak v češtině, ale anglicky je blogger s dvěma g. Hledala jsem v Pravidlech českého pravopisu a nenašla ani jednu verzi.

Aha. Mně to přišlo divné, jak jsem to tam viděla napsané, ale pak jsem to viděla i jinde (blogger), tak to tak asi bude…=) Ale netuším proč=)

Arome barbuch
28 příspěvků 27.10.12 11:06

Projevem se mi líbí, oblečení taky fajn, až na ty boty, ty mi přijdou takové „babské“. Trochu divné je líčení, podle mě až příliš zvýrazněné obočí a pusa naopak taková mrtvolná. Celkově ale celkem v pohodě.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.12 11:10
@llolla píše:
Aha. Mně to přišlo divné, jak jsem to tam viděla napsané, ale pak jsem to viděla i jinde (blogger), tak to tak asi bude…=) Ale netuším proč=)

Protože je to anglické slovo a v angličtině se koncové souhlásky zdvojují podle tohoto pravidla: Končí-li slovo na trojici písmen souhláska + samohláska + souhláska (big, hit, win), a poslední slabika je přízvučná, koncová souhláska se zdvojuje po přidání koncovek -ING, -ED, -ER, -EST, -Y. - zdroj: Helpforenglish.cz (z výše uvedených důvodů rozhodně nebude v Pravidlech českého pravopisu ;))

llolla
2102 příspěvků 27.10.12 11:21

@publicenemy
Nojo, to je fakt. Dík za vysvětlení=)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.12 18:05

@Black Diamond
dik. Ja to totiz fakt nechapu. Uz ca. dva roky tu vsichni melou o tom, jak nosi barvy a jak na ne kazdy na ulici cumi, protoze jsou lip obleceni, nez okoli. A pak najednou tolik vykriku o „divokosti“, „koulich“ a ja nevim o cem, kdyz nekdo ma naprosto normalni kalhoty a vrsek v modre a tyrkysove (tj. v jedne z nejotrepanejsich kombinaci vubec a to ani ne v tech nejzarivejsich variantach).

defilenaiguille
2824 příspěvků 27.10.12 18:36

@GreatSusan
Už jsem tu také psala, že Adino oblečení se mi barevně líbilo. Daleko divočejší mi přijde vyjádření dámy (rozumějte slušné ženy), že „na to nemá koule“ (a to pominu fakt, že je opravdu nemá a ani mít nemůže). Toto vyjádření ve mě evokuje komiksové obrázky, kde je znázorněn pupkatý nahý muž s namalovanými dvěma kroužky, z nichž trčí sem tam nějaký chlup. Fakt nechutné. Ale proč užívat trapná slova jako sebevědomí nebo odvaha, ty nejsou dost in. Už mi tu chybí jen znázornění, že někdo je fakt „jednička“ :-(

pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.12 19:17

Dobré ráno s Adou jsem viděla, Ada v byla šmrncovní. Oblečení se mi líbilo, make-up hezký, vlasy dobrý. Celkově hezká ženská. A ani žádný přebrept. Já nemám co vytknout.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek