Ada v televizi

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Mylady2
12413 příspěvků 9.3.13 18:48

@Borůvka19 tak to by bylo asi něco špatně kdyby se nelíbila svému muzi;-)
Mě se nelíbí…ale je mi to jedno a jedno to může byt i jí;-)

HertaDeOran
866 příspěvků 10.3.13 11:20

Oblečení Ady není můj styl, ale k dané příležitosti mi přijde relativně vhodné. Dekorace tohoto pořadu také nejsou výkvět současného designu, a tak to byl takový návrat tak do roku 2000. Celkově mi na tom ale chybí šmrnc, výrazné barvy podle mě samy o sobě nestačí, ale ok. Neurazí, ale ani nepotěší.
Myslím, že by celkovému vzhledu prospělo nějaké to „voživení“ účesu.

Barbyl
1472 příspěvků 10.3.13 13:06
@GreatSusan píše:
@janiiiv tak to teda nechapu. Na co konkretne nemate koule? Na to, co mela na sobe Ada? Kvuli tem barvam? Co je na tom tak silene divokeho a nezvykleho, ze na to clovek musi „mit koule“? Kombinace modre, zelene a tyrkysove jsou videt pomerne bezne (je to relativne in), dokonce i na duchodkynich. A ty boty zrovna nejaky zvlastni ulet nebyly.

Presne tak, barvy sem!

sonjana
50 příspěvků 10.3.13 17:52
jo

@Borůvka19: já ale nehodnotím sebevědomí, u módních kritiků se prostě očekává že nějací budou proto ta vlna nevole jak říkáte, v životě je nejedna situace kdy lidé něco očekávají a pak jsou zklamáni-znám z vlastní zkušenosti, na druhou stranu mají lidé právo říct svůj názor stejně jako paní Ada:) a ten názor může být stejně jízlivý, proč ne? Příteli se také líbím a od okolí to často schytám a o to jde ne? Být sama sebou i když tisíc lidí-tisíc názorů. To nic nemění na tom, že se mi žádná módní kritička zatím nelíbila vzhledově:D Jinak nesouměrná jsem také-proto souměrnost velice obdivuji:)

Nyxx
512 příspěvků 17.3.13 00:31

Ada je nejen v televizi, ale i na Čilichili

http://www.cilichili.cz/…ru-1073.html

janiiiv
781 příspěvků 17.3.13 02:24

.

Příspěvek upraven 27.09.13 v 19:58

Sofia14
74 příspěvků 14.4.13 19:14

Mně Ada přišla velmi příjemná :) Ke stylu oblečení - tolik barev je na mě také příliš a navíc nemám ráda ty fosforové, takže bundička mě moc nenadchla a ta oranžová na botech také ne(jinak stylově boty ano)..naopak se mi líbila barva kalhot - takové bych si také ráda pořídila :)

Amun
888 příspěvků 19.11.13 16:51

Páni, musím říct, že jsem si Adu celou dobu představovala jako dvacetiletou mladici v outfitech, při kterých člověk zůstane stát :D docela mě překvapila, že je taková obyčejná : ) Přiznám se, že mě to možná i trošku zklamalo, protože vzhledem k radám a břitkosti článků jsem skutečně čekala někoho, kdo ohromí : )

lucindaSK
977 příspěvků 23.5.14 08:05

@Ada Pekelná Keď ráno na ČT2 Lenny vyslovila „módní peklo“, spozornela som :) Vaše vystúpenie ma potešilo, veľmi Vám to pristalo a len škoda, že taká zaujímavá téma mala tak málo priestoru. Osobne si myslím, že by národ potreboval skor vedieť, čo kedy na seba, čo nikdy na seba… nič proti ostatným účinkujúcim, len priestor ste mohli dostať naopak :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek