Ada v televizi

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
fel
136 příspěvků 29.11.12 17:23
@JedovatéHádě píše:
@Mylady2 :D já tedy nevím, jak moc dopředu se to točí, ale co takhle agent provokatér „trhan“?

Trhana znam a Kraus to fakt neni. Ani podobni si nejsou :D

Karoleenah
2322 příspěvků 29.11.12 17:31

@bumble-bee No v ukázce ji hlásili třetí, až za Sašou Rašilovem a Andreou Hlaváčkovou, což se mi zdá i logické, protože zrovna tihle dva mi na pozici bizarního hosta nesedí, leda že by nedávno někde ztropili skandál o kterém nevím. :D

bumble-bee
24 příspěvků 29.11.12 18:05

@Karoleenah Já neviděla ukázku, četla jsem to kolem 2 hodiny přímo v programu TV Prima. První byla psaná ta Andrea, druhá Ada a toho třetího si nepamatuju. Teď mi ten program nejde otevřít, ale je to jedno, oni to pořadí hostů uvádějí někdy blbě, hlavně že tam vůbec bude. A to asi jo, dcera říká, že to Ada píše na FB a zve nás :-)

bumble-bee
24 příspěvků 29.11.12 18:13

Tak jinak, prvního Sašu Rašilova jsem asi přehlédla. Vzala jsem to pořadí od zadu, protože po Adě je ještě psaný exkluzivní host. Takže by tam měli být 4.

ofeliet
429 příspěvků 29.11.12 18:53

Promiňte, ale mně Adino oblečení připadá doslova nevkusné. Kalhoty neladí k bundičce a vrchol je modrá brož - ta mi připadá k ostře zelené bundě jako pěst na oko.

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.12 20:12
@GreatSusan píše:
Uprimne receno uz to nejak nemuzu poslouchat. Porad se to opakuje - sportovni obleceni a rejoice-kalhoty. Ada vzhledem ok, muj styl to neni, ale dobry. Ty boty vypadaly jako backory. Cele to vypraveni o blogu - jak si tu muzete dat poradit, co se k cemu hodi a pod., poslat fotku a nechat si poradit - je to takova nalestena bida, zni to hezky, ale provedeni jeste porad dost pokulhava…

Jeden člověk sám všechno nezmůže. Co kdybyste jí poradila nebo pomohla, aby to bylo lepší, než píšete?
Kritizovat umí každý, ale dělat…to je jiná.

Ada Pekelná
973 příspěvků 30.11.12 12:27

Jsem jako třetí host, tj. ten „veselý na konec“. Ale pitomce ze mě neudělal, za což jsem ráda. Bohatě mi stačí, jak blbě vypadají na obrazovce mé milované světle korálové punčocháče.

Curlygirl
1901 příspěvků 30.11.12 12:28

@Ada Pekelná dobře :-D tak to se budu těšit dnes večer!

Osmikraska
670 příspěvků 30.11.12 13:05
@Mylady2 píše:
@JedovatéHádě Kraus byl lessie;-D

:-D Tak to jste mě pobavila!
Kraus je mezi námi! @Krausi, ozvi se:-)

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.12 13:05

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:32

Zorča
142 příspěvků 30.11.12 16:34

Tady je pár fotek. Adě to podle mě moc sluší :)

arwen_undomiel
72 příspěvků 30.11.12 16:42

Jé, tak to se mi líbí. O hodně víc, než v tom Dobrém ránu (to říkám čistě subjektivně). A taky tady Ada vypadá mladší, v tom dobrém ránu mi navzdory vesele barevnému oblečení přišla nějak usedlá, asi to bylo účesem (předtím jsem ji teda nikdy neviděla, jak vypadá).

@Zorča píše:
Tady je pár fotek. Adě to podle mě moc sluší :)
mikita.miki
1935 příspěvků 30.11.12 16:46

Jaj, ty punčochy tedy vskutku mohly být vybraný… ehm… lépe :-D ale ty šaty jsou strašně moc hezký. trochu mě do očí bije na jedné fotce líčení očí, ale chpu, že pro účely televize člověk moc jemně a nevýrazně vypadat nemůže

janiiiv
781 příspěvků 30.11.12 16:49

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 02:55

arwen_undomiel
72 příspěvků 30.11.12 16:54

Jo a punčocháče mi přijdou úplně v pohodě, ono když člověk (ženská) s normálníma nohama tam sedí vedle té Hlaváčkové, tak se s tím moc dělat nedá :-)

Mylady2
12413 příspěvků 30.11.12 16:56

@arwen_undomiel ta Hlaváčková má nohy nenormální? :-D

Adivey
182 příspěvků 30.11.12 17:01

Tak to se taky těším. Říkala jsem si, jak to, že u Krause Ada ještě nebyla, když tam byla Monika Procházková prezentovat svůj blog , za kterým stála asi původně dobrá myšlenka, ale nějak se vůbec nerozjel. Mimochodem - slečna Procházková u Krause nakousla, že se inspiruje na MP, ale Kraus ji to nenechal rozvést.

arwen_undomiel
72 příspěvků 30.11.12 17:02

@Mylady2 Rozhodně ne ve zlém :-) To bylo napsáno špatně, nemá je nenormální. Ale má je hodně štíhlé. Rozhodně štíhlejší, než třeba moje sestry, švagrová a všech pět dobrých kamarádek (o sobě nemluvím, ale holky, co zmiňuju, nejsou žádné plnoštíhlice :-) )… ale možná se jen pohybuju vé zvláštní společnosti ;-)

Curlygirl
1901 příspěvků 30.11.12 17:08

Hezké šaty! Líbí se mi to včetně punčocháčů.

velbloudice
18 příspěvků 24.1.13 19:12

Kde je téma Ada u Krause???

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 24.1.13 23:56

Myslím, že hodně lidí žádalo o ukončení, protože už téma bylo vyčerpané a naprosto nepřínosné. Jestli máte ukrutnou potřebu něco ožehavého k tomu ještě sdělit, tak to napište kamkoliv. Hrozně by mě to zajímalo.

velbloudice
18 příspěvků 26.1.13 14:28

@BEZDOMOVEC prostě mi vadí cenzura. Téma se mohlo jen uzavřít, ne smazávat. Přínosné bylo stejně jako ostatní témata tady… Téma, jestli má slečna Fialková pravou nebou falešnou vuittonku, také není přínosné a diskuse je otevřená. Slušně jsem se zeptala, tak jsem očekávala odpověď… Nevím, proč bych měla psát o Adě u Krause kamkoliv, třeba do diskuse o ponožkách??? To snad ne, proboha…

sonjana
50 příspěvků 9.3.13 17:51
no

Mě se nelíbí paní Áda obecně, neoznačila bych jí za přitažlivou ženu o to méně za souměrnou, dle mého lépe radí než vypadá-ale o to jde, nikomu necpe že chodí v chanelovském kostýmku nebo chodí spát s diorem, jsou to její zájmy-oblékání a parfémy, to je přece zájem každé z nás jen musíme přihlížet k tomu co se k nám hodí a co ne.To ona přeci dělá-nešla tam nacpaná v rudé krinolíně s modrým lémečkem:D To je asi ten hlavní rozdíl u všech-někdo soudnost má někdo ne. Já osobně sem hodně zhubla a stejně jsem při těle, hodně let jsem chodila jen v černé abych náhodou někoho nepohoršovala-na internetu je to jasně napsané s širokými boky žádné volné věci, potisky, barvy jen pro studené tlumené léto…a teď na to kašlu, vemu si co chci a řídím se tím jak se v tom cítím, něco si vemu jen jednou a více ne protože to není ono a některé věci mě velmi mile překvapí protože před lety bych si na ně netroufla…

komu z vás se líbí ta kritička Jindřiška bo jak se ta kostlivkyně jmenuje? mě tedy taky ne a takto bych mohla pokračovat do alelujah:D

Mylady2
12413 příspěvků 9.3.13 17:55

@sonjana to je Fanyna;-D

Guinea Pig
1190 příspěvků 9.3.13 18:23

@sonjana Mě se zase nelíbí, když se někdo hodnotí podle toho, jak je nebo není souměrný. Současná posedlost dokonalostí a krásou je vysilující a obtěžující. Vadí mi, nemám ji ráda. Ada je vždycky nápaditě a hezky upravená, je jistě přitažlivá pro svého manžela a je mi sympatická tím, že se nesnaží dělat ze sebe to, co není. Já naopak vidím, jak je sebevědomá, jak jí jiskří oči a jak ví, že je natolik kvalitní osobnost, že se nemusí starat o nějakou unifikaci směrem k větší souměrnosti.
Osobně mne velmi naštvalo, když se Ada poprvé někde ukázala a následovaly hromadné salvy nevole a kritiky, která mi připadala až samoúčelná. Mnoho čtenářek podezírám z toho, že čekaly nějakou tu dvacetiletou vyhlazenou krasavu z módních blogů a když viděly normální ženu s běžnou tváří a proporcemi, byly najednou konfrontovány s realitou a teď najednou nemají koho adorovat a začaly se vztekat.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek