Ada v televizi

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
fany.cz
38 příspěvků 28.10.12 01:07

Za me projev OK, ale obleceni celkem nuda. Cekala bych vic invence a napadu. Takovy to neurazi, ale ani nezaujme. O ucesu radeji pomlcim. Sorry.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.12 07:34
@publicenemy píše:
Protože je to anglické slovo a v angličtině se koncové souhlásky zdvojují podle tohoto pravidla: Končí-li slovo na trojici písmen souhláska…

Kdo má trochu s angličtinou zkušenost, uvědomí si pak, že by se bloger s jedním g četlo „blougr“, hitting s jedním t „haiting“, stoper s jedním p by byl jakýsi „stoupr“ apod. Ta zdvojenost nás mimo jiné odkazuje na to, že výslovnost krátkých samohlásek zůstane zachována…

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.12 07:52

Přesně tak :-)

Ready
292 příspěvků 28.10.12 08:19
@1vka píše:
OMG mě se Ada nelíbí, mluví nějak divně, tak šišlvě, vypadá, že začíná šedivět, vlasy tak pro ženskou v 55ti letech, a oblečení teda docela hrůza, zelena jina zelena, modra hnědá béžová a takovy zvláštní nemoderní styl :( Nechápu jak si tahle žena vůbec může dovolit kritizovat lidi :(

OMG a co třeba sportovní komentátoři - hodnotí výkony sportovců a kritizují, když fotbalový mužstvo totálně propadne, komentují jak vysoko kdo skáče a kdo tentokrát uplaval nejrychleji stovku… sami by asi taky nejlepší sportovní výkon nepodali, ale vyznají se v tom a můžou soudit.
To, že někdo kritizuje módní nešvary a nevkus, neznamená, že to musí být minimálně miss world s oblečením od Diora… ostatně každý má jiný vkus a podle toho si třeba Adu zařadil, jak by asi „mohla“ vypadat a samozřejmě ne každému se asi líbí.

Já bych si třeba nevzala takové boty, nelíbí se mi ani styl ani barva, ale rozhodně bych neřekla, že protože se MNĚ nelíbí, tak Ada nemá právo kritizovat.

Ready
292 příspěvků 28.10.12 08:25

A ještě - Módní peklo jsem začala sledovat někdy před rokem a něco, když jsem se chystala po mateřské na návrat do práce. Nosila jsem hlavně džíny a trička, měla asi jednu sukni, ve který jsem se necítila. Při nástupu do práce jsem udělala radikální řez, nakoupila sukně, podpatky, šátky a doplňky…Momentálně mám jedny džíny, který už nenosím, protože najednou nějak nemám kam. I když jdu s dětma, tak beru automaticky sukni a - světe div se - je to úplně stejně pohodlné, ba ne, kecam, je to pohodlnější, než být narvaná v nepohodlných džínách, což bych nikdy neřekla :-)Dřív jsem měla divný pocit, když mám sukni, dneska, když přijdu do práce v kalhotech (slušných), tak se kolegyně diví, co se stalo. Připadám si daleko víc žensky a dokonce i pár kilo navíc se v tom ženském stylu tak nějak ztratí.

Takže já děkuju za módní peklo :-)

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.12 08:40
@Ready píše:
OMG a co třeba sportovní komentátoři - hodnotí výkony sportovců a kritizují, když fotbalový mužstvo totálně propadne, komentují jak vysoko kdo skáče a kdo tentokrát uplaval nejrychleji stovku… sami by asi taky nejlepší sportovní výkon nepodali, ale vyznají se v tom a můžou soudit.
To, že někdo kritizuje módní nešvary a nevkus, neznamená, že to musí být minimálně miss world s oblečením od Diora… ostatně každý má jiný vkus a podle toho si třeba Adu zařadil, jak by asi „mohla“ vypadat a samozřejmě ne každému se asi líbí.Já bych si třeba nevzala takové boty, nelíbí se mi ani styl ani barva, ale rozhodně bych neřekla, že protože se MNĚ nelíbí, tak Ada nemá právo kritizovat.

Jistě, ale zdá se mi, že právě „každý má jiný vkus“ je názor, který je tu nemilosrdně potírán. A sportovní komentáři komentují, nehodnotí. Ada hodnotí ráda, jedovatě a velmi subjektivně, a tak nechápu, proč jediným přípustným postojem k ní je bezvýhradný souhlas. Myslím, že je dost dobře schopná unést i nesouhlas ;).
Nicméně tón příspěvku, který uvádíte, se mi taky nelíbí. Vychází ale ze zde typického stylu komunikace, jenom si holt našel jiný cíl než obvykle propírané oběti.

katango
1356 příspěvků 28.10.12 14:58

@publicenemy Že vy jste ještě nesledovala sportovní přenos, který komentuje Jaromír Bosák?

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.10.12 15:01

@publicenemy
Zde typický styl komunikace je velmi slušný, soudě podle jiných internetových fór:-)

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.12 16:43

@katango Přiznávám, nesledovala.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.12 16:45

@MP Barbucha To je možné, nejsem až takový znalec internetových fór a je tu dost lidí, kteří diskutují s respektem a slušně. Ale i těch, kteří tak nečiní.

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.10.12 17:12

@publicenemy
Ale jo, i tady se najdou nepříjemné komentáře a jiné nešvary. Mně osobně také vadí ten extrémistický styl buď a nebo. Ale v argumentaci k němu dost často také sklouznu, nechám se strhnout a dříve píšu, než myslím…

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.12 17:27

@MP Barbucha Je to strašně nakažlivé, obzvláště když se člověk něčím vytočí…
Mám na mysli vyjádření typu: „Že vy jste, když se rozdával rozum, stála frontu na něco jinýho?“ (našla jsem o stránku výš) - pokud někdo argumentuje na této úrovni, připomíná mi to doby, kdy jsem z jakéhosi patologického zájmu sledovala diskuse na Novinkách. cz…

Sebmott
5 příspěvků 17.11.12 18:26

Byla moc milá a příjemná. Mluvila vzdělaně, její projev nebyl nudný. Oblečená byla moc pěkně, ale tento styl moc nemusím. Jsem rád, že jsem to video viděl. :)

Untitled_
20 příspěvků 19.11.12 09:53

Mě teda Áďa příjde jako sympatická žena. Chvílemi mě dostával její úsměv - je hrozně upřímný a příjemný a donutí se člověka usmát taky. Co se mi nelíbí je barva té bundičky, ale to je pouze můj názor, jelikož odmalička nesnáším vše zelené, ať je to jakýkoliv odstín.
Jinak si myslím, že její styl je super a kdyby si z ní vzalo pár/hodně dam v jejím věku příklad, tak se máme konečně v ČR na co dívat! :)

coralline
840 příspěvků 19.11.12 11:14
@Šošana píše:
@publicenemy píše:
Protože je to anglické slovo a v angličtině se koncové souhlásky zdvojují podle tohoto pravidla: Končí-li slovo na trojici písmen souhláska…Kdo má trochu s angličtinou zkušenost, uvědomí si pak, že by se bloger s jedním g četlo „blougr“, hitting s jedním t „haiting“, stoper s jedním p by byl jakýsi „stoupr“ apod. Ta zdvojenost nás mimo jiné odkazuje na to, že výslovnost krátkých samohlásek zůstane zachována…

V nějakém článku jsem četla, že v češtině je přípustná anglická verze „blogger“ i počeštěná „bloger“. Ale už si nepamatuju, kde to bylo.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.12 22:43
@coralline píše:
V nějakém článku jsem četla, že v češtině je přípustná anglická verze „blogger“ i počeštěná „bloger“. Ale už si nepamatuju, kde to bylo.

Tak to je fakt, v počeštěné formě už by stačilo jedno géčko. Podobný osud měla dřív i jiná anglická slova, třeba tramway nebo sweater:-)

bumble-bee
24 příspěvků 29.11.12 14:17

Ada hostem u Krase, tak to už se těším, nenechám si ujít :-) show Jana Krause v pátek 30. listopadu od 22.20 na Prima family.

Curlygirl
1901 příspěvků 29.11.12 14:19

@bumble-bee opravdu? Jako „normální host“ - první nebo druhý, nebo jako ten třetí „bizarní“? :-D

bumble-bee
24 příspěvků 29.11.12 14:20

Jako prostřední, tak to je snad O. K. :-)

Mylady2
12413 příspěvků 29.11.12 14:29

Tak to bude bizar…

JedovatéHádě
350 příspěvků 29.11.12 14:34

Jestlipak sem Kraus zavítal, aby se podíval, jak to tu vypadá? Jestlipak se přidal do diskuze? :D

Mylady2
12413 příspěvků 29.11.12 14:35

@JedovatéHádě Kraus byl lessie;-D

JedovatéHádě
350 příspěvků 29.11.12 14:38

@Mylady2 :D já tedy nevím, jak moc dopředu se to točí, ale co takhle agent provokatér „trhan“?

Mylady2
12413 příspěvků 29.11.12 14:41

@JedovatéHádě to byl ten doktor z hor? toho jsem nečetla(nebyl čas a moc rozepisoval)…každopádně si to musím pustit k sobotnímu obědu:-D

Mylady2
12413 příspěvků 29.11.12 14:42

Já si tak mlhavě pamatuju, že už kdysi tam byla nějaká dámička z Brna… Plnoštíhlá a stěžovala si že si nemá kde koupit ošacení:-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek