Ada v televizi

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Moir
2509 příspěvků 22.10.12 15:56

@janiiiv vyšívané šaty na ples byly skvělé, neobvyklé to ano a to se občas špatně snáší
elegance se nerovná sukně + podpatky, případně kostýmek, to co měla na sobě dosti dobře splňovalo požadavky elegantnosti a neuniformity zároveň, jinými slovy, elegantní lze být i bez podpatků a sukní a neutrální barvy a přitom neklouznout k uniformním džínám s tričkem

klidně si mne zařaďte mezi potrefené husy, je mi to šumafuk

Zoe
316 příspěvků 22.10.12 17:01

Také se mi to líbilo - oblečení lehce neformální, hovor nenucený, k věci, ani rychlý ani pomalý, klidné sympatické vystupování. Malinko mne rušilo to dokreslené (?)obočí, ale to je detail.

Oldyn
6401 příspěvků 22.10.12 17:32

Dobré. Ne výborné, dobré je za tři. Já bych takto s kůží na trh nešla, zvlášť, když vím jaká je tu někdy štěkárna…nic ve zlém, dámy.

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 19:05

Ado moc vám to slušelo, zato moderátorka se špekem nad džínami stála za to!

jackdaw007
368 příspěvků 22.10.12 20:10

Poctivě jsem to zkoukla všechno. Nejdřív k oblečení.

Ada mi přišla oháklá zajímavě. Líbila se mi barevnost, na rozdíl od mnoha lidí tady se mi líbily i boty, až na tu podrážku. Ta bundička je skvělá.

Naopak moderátorka byla oděna poměrně dost nudně, vedle Ady jak šedá myš.

Myslím, že tam mají nějakého šíleného maskéra a kadeřníka. U nás doma tomu říkáme namalovat si na ksicht obličej, ten make-up byl děsný. A v tom je Ada nepochybně nevinně. Ty odrosty moderátorky a platinová barva vlasů fakt horor.

Jinak v tom vystoupení mi Ada přišla moc milá, ani bych nečekala, že má v reálu čertí rohy.

Jak jsem pochopila od vkladatelky toho odkazu, tak z toho jsme si měli udlat nějaký negativní názor na Adu? Nechápu proč.

Jinak aby bylo jasno, nejsem žádná Adina skalní fanynka. Její články mi přijdou vtipně napsané, ale to zveřejňování fotek cizích lidí a zesměšňování, je podle mě dost na hraně. A někdy už za hranou kyberšikany. Osobně tady komentuju spíš fotky lidí, kteří je sem vložili sami, ne ty, co byli uloveni. To jen pro pořádek.

blacken
2464 příspěvků 22.10.12 21:07

Nejvíc mě zaujala barva bundy/saka - ta byla opravdu skvělá.
Zbytek moc neposoudím, ale rozhodně to vypadalo zajímavě. Projev byl fajn, prostě typické dotazy u podobného pořadu.
Ale maximálně mě vytáčelo Adino obočí (Ada promine).

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 22:33
@Roseline píše:
Velmi se mi líbila barevná kombinace.
Co mě však zaujalo nejvíc, bylo oblečení moderátorky. Překvapilo mě, že na rozhovor s kritičkou z Módního pekla si vzala lehce pekelné oblečení (džíny, tričko s nápisem, kožená bundička).

Přesně - a dělala strašné grimasy a řekla mj. „gatě“!(Viděla jsem jen první vstup…) Navíc myslím, že nápis na tričku byl Guess a ta bunda vypadala jako z PVC… a myslí si, že minimalismus je černý sako a kalhoty…achjo

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 23:04
@blacken píše:
Nejvíc mě zaujala barva bundy/saka - ta byla opravdu skvělá.
Zbytek moc neposoudím, ale rozhodně to vypadalo zajímavě. Projev byl fajn, prostě typické dotazy u podobného pořadu.
Ale maximálně mě vytáčelo Adino obočí (Ada promine).

Proč?
Prostě měla namalovaný úplně jiný obličej, sakumpikum i s obočím :-).
Tohle nebyla ona, i verbální projev byl jiný :-).
Prostě když dostanete dopředu otázky tak se připravíte, dáte si pozor na artikulaci…a zmiňujete jen ponožky v sandálech, raději :-).

Příspěvek upraven 22.10.12 v 23:15

blacken
2464 příspěvků 22.10.12 23:09

@RenaLange Neposoudím jak vypadá Ada ve skutečnosti. Ale jestli si to obočí nenamalovala ona, tak tím líp :-D Kdyby bývalo končilo na každé straně o 1cm dřív, tak by mi nevadilo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 23:20
@blacken
@blacken píše:
@RenaLange Neposoudím jak vypadá Ada ve skutečnosti. Ale jestli si to obočí nenamalovala ona, tak tím líp :-D Kdyby bývalo končilo na každé straně o 1cm dřív, tak by mi nevadilo…

Po pravdě, obočí nějaké Adély je mi fuk. Je v každém případě velmi zdatná obchodnice bez skrupulí a vkusu, to především.

Pirek
7062 příspěvků 23.10.12 08:28

Mně se Ada líbila. Nejsem si jistá, jestli dramaturg/moderátoři/diváci by rádi slyšeli něco hlubšího než ponožky v sandálech, modré džíny a důraz na kvalitu, sekáče nevyjímaje. Adin výstup zřejmě nebyl primárně určen pro nás, tedy dlouhodobé čtenáře, ale pro ty, co peklo neznají. Přihlédneme-li k tomu, pak byl celý výstup OK.

Jen mě zarazilo, že moderátoři takových pořdů jsou tak nevýrazně a neslušivě oblékáni. Na ráno teda řádná pecka mezi oči.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.12 08:59

Mě by zajímalo, jak se ten den cítili moderátoři, když sprdla džíny a nekvalitní trička na sobě, když sami měli džíny. Moderátorka byla divná, ale ten moderátor nebyl zas tak špatnej.

Khajka
506 příspěvků 23.10.12 09:05

@seznam.mih Jestli jste si všimla, Ada malinko u džín mírnila, že nejsou sportovní oblečení, když začala mluvit o přemíře „sportovců“ na našich ulicích ;-) (což o to, ony vážně nejsou, ale asi v tu chvíli svůj názor nemohla říct úplně naplno…)

EJK
270 příspěvků 23.10.12 09:13

@seznam.mih Hosť by si mal predovšetkým uvedomiť, že sa nesluší hostiteľa urážať kritikou jeho oblečenia - aj keď nepriamou.

Ziné
82 příspěvků 23.10.12 09:51

Asi budu jednou z mála těch, kterým se Adin vzhled nelíbil. Netipovala bych ji na třicátnici, spíš bych jí odhadla o deset let víc s tím, že leckterá čtyřicítka má větší šmrnc.
Ne, že by Ada vypadala tak špatně, je to spíš vina účesu a oblečení. Je to šíleně usedlé, ideální pro ženy 50+. Zářivé barvy to nespasí.

Curlygirl
1901 příspěvků 23.10.12 09:57

Včera večer jsem se na to v klidu podívala a musím říci, že ač jsem byla a priori lehce negativně zaujatá, tak mně to mile překvapilo. Vzhled bych neřešila, každý vypadá v televizi divně.. Neřekla bych, že vypadala staře, prostě nějak úměrně svému věku.
Líbilo se mi to sáčko, hezký střih a pasovalo dobře. Ada působila velice sympaticky a nenuceně, málokdy takhle dokáže mluvit člověk, který není často v mediích. Většinou ti lidi mektají a koktají a nesestaví kloudnou větu.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.12 10:06

@Khajka @Khajka Džíny opravdu nejsou sportovní oblečení, ale nosí se stejně často, jako to sportovní oblečení :D Ale věřila bych tomu, že Ada přemýšlela, jak by lépe moderátory oblékla a že nejradši by jim takticky řekla, že tak, jak byli oblečení, tak je to vzorek uniformity na našich ulicích :D

Khajka
506 příspěvků 23.10.12 10:20

@seznam.mih Ale nemohla, když byla host a to se skutečně kritizovat nehodí…
A asi, když slyšela o kožené bundičce moderátorky, která se dá vzít opravdu ke všemu a všude, tak si řekla, že by to stejně nepadlo na úrodnou půdu… :D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.12 10:44

@Khajka No jasně že nemohla, ale Adě to v televizi šlo :)

kisvakond
110 příspěvků 23.10.12 12:03

Tak ten kožák ke společenským šatům mě taky pobavil :-D Ale fakt se mohli moderátoři aspoň v ten den s oblečením trochu víc snažit..

Lennita
145 příspěvků 23.10.12 12:09

Podla mna sa moderatori aj snazili, a urcite si pred zaciatkom relacie mysleli ze su strasne cool, sexi a moderne nahodeni a ze na modnu bloggerku urcite urobia dojem svojimi outfitmi. Zjavne nemali problematiku modneho pekla uplne dokladne prestudovanu :D

Linie
2020 příspěvků 23.10.12 12:09

Myslím, že je ani nenapadne, že by byli nevhodně oblečeni.

ooola
129 příspěvků 23.10.12 12:23

Mě se její vzhled líbil moc - kromě bot teda. Ale na barvách kalhot a sáčka jsem mohla oči nechat. A navíc jednoduché, nepřeplácané, super

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.12 12:29

A mě se ty boty zase naopak líbili :) jen ta podrážka růžová je nepraktická.

peknyden
97 příspěvků 23.10.12 12:37

Když to porovnám s Adou zde http://www.lupa.cz/…emech-chybi/ tak chvalabohu, že se alespoň nalíčila, když se šla veřejně ukázat, i účes má už nějaký - ženský!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek