Ada v televizi

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Pirek
7062 příspěvků 23.10.12 20:02

Jelikož již několik let prodělávám kolečko rok dlouhé vlasy - rok střih na velmi krátké, tzv. kluka - dlouhé dorůstání na dlouhé - rok dlouhé - rok zase krátké a furt dokola, můžu s klidným svědomím říct, že v období dorůstání vypadá jako blbec skoro každý. A co asi myslíte, že má Ada s vlasy na druhé fotce příspěvku od @Alhambra? Zřejmě jí dorůstaly. Keep calm and wash your hair.

Ada Pekelná
973 příspěvků 23.10.12 20:09
@RenaLange píše:
Prostě když dostanete dopředu otázky tak se připravíte, dáte si pozor na artikulaci…a zmiňujete jen ponožky v sandálech, raději :-).

Otázky jsem dopředu nedostala, na takové připravování není u podobných pořadů čas. Všechno bylo „z voleje“, jak říká moje babička.

Fotky moc neřešte, dost taky záleží na fotografovi. Proto je ze mě na jedné fotce pobledlý rozmazaný chlapeček, na druhé žlutý mimozemšťan bez obočí, v televizi zachovalá padesátnice s dvojnásobným obočím a slušivou přilbou a na cvaku z prezentace uleželý karfiol vařený ve čtyřiceti stupních. Celkově vypadám, řekla bych, tak nějak průměrně, což překvapivě každou chvíli někoho zaskočí :)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.12 20:17

@Pirek to znam, docela dobre (kolecko mam uz nekolikrat obehnute). Jedine co pomaha je mit umyte vlasy, nechavat je pravidelne zastrihavat na krku a tvarit se, jako ze to tak ma byt. A pokud mozno vyhybat se fotografum :-)

indyka
625 příspěvků 23.10.12 22:10

Tak mě napadá, nestará se o oblékání moderátorů nějaká kostymérka? Případně - proč se o oblékání moderátorů nestará kostymérka? :-D

blacken
2464 příspěvků 24.10.12 00:11

@Pirek jj, je pravda, že ty mezistupně bývají podivné :-D Ale přesto se mi vesměs všechny účesy líbí… Ono dokud to není ustřihnuté, tak jistota, že to bude vypadat dobře není. A když to už ustřihnuté je, tak přece nebudu nosit paruku? :-D

LorelaiH.
3383 příspěvků 24.10.12 08:22

Ať v televizi vypadala Ada jak chtěla, jsem ráda, že pro mě konečně přestala být „paní Colombová“ (každý o ní mluví, ale nikdo ji nikdy neviděl).

katango
1356 příspěvků 24.10.12 11:03

Aby se to tady nezvrhlo od nekritické adorace Ady k opět nekritickému kritizování.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.12 12:41

Nevím já si myslím, že jí ty krátké vlasy sluší. Hádám, že si Ada chce nechat narůst delší vlasy a proto vypadá zatím takhle zajímavě. Kdyby ne, už by dávno šla zase zpět na krátko :)

MP Janka
761 příspěvků 24.10.12 18:18
@indyka píše:
Tak mě napadá, nestará se o oblékání moderátorů nějaká kostymérka? Případně - proč se o oblékání moderátorů nestará kostymérka? :-D

Mám dojem že na Dobré Ráno i Sama doma se oblékají moderátoři sami. Proč se nestará? Že by nedostatek financí? V ČT pomalu nemají na nové židle pro zaměstnance, tak z čeho platit kostymérku v Ostravě a Brně…

K tématu:
Nemám ráda zelenou všude, ač sama mám zelený jarní kabátek. sáčko na mě působilo z dálky tak nějak uměle. Mě se Adino oblečení nelíbilo.

Suniang
49 příspěvků 24.10.12 19:18

Ada v TV na me pusobila sympaticky, chytre a smrcovne.Za me ma zelene :)

Alhambra
861 příspěvků 24.10.12 19:26
@MP Janka píše:
Mě se Adino oblečení nelíbilo.

Mi se líbilo moc. Celou dobu jsem se snažila dešifrovat, cože je ten šperk na krku, tipovala jsem to na nějako želvu, nakonec to byl skarab. :-) Podle barev, které Ada zvolila, bude patrně jarní typ. K tomu mi ladí i ta nynější barva vlasů, přestože účes působil jako helma. Předpokládám, že to mají na svědomí lidi od TV, kameramani totiž „helmy“ milují, nesnáší takové ty poletující vlásky kolem hlavy. Na super krátké vlasy podle mě Ada nemá obličej. O něco delší jí budou slušet mnohem víc.

Adivey
182 příspěvků 24.10.12 19:38

Vím, že je to OT a omlouvám se, ale nemohu se nepodělit. Hned jsem si vzpomněla na Adu a její oblečení (které se mi také moc líbilo):
http://www.votocvohoz.cz/…y-nove-dovoz

EJK
270 příspěvků 24.10.12 20:18

@Ziné To si píšte, že Catherine má napriek svojmu veku iný šmrnc než Ada.To sa nedá porovnať.

chamal
1 příspěvek 24.10.12 20:27

Mám pocit, že módu nelze definovat na moderní a nemoderní. Ať už mluvíme o ponožkách v sandálech nebo sportovním oblečení, vždycky se jedná o nějaký styl módy, který danému člověku vyhovuje a líbí se mu. Jediné co můžeme posuzovat je to, jak se k němu tento styl hodí/nehodí. To že o něčem někdo prohlásí „je to moderní“ neznamená, že to moderní musí být. Svoboda projevu je důležitá a nějaká hloupá diktatura jenom nasvědčuje zakomplexovanosti lidí, kteří ji nerespektují.

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.12 21:22

http://i.nahraj.to/f/11Hu.png

Příspěvek upraven 09.10.16 v 20:38

Sépia
426 příspěvků 25.10.12 01:39
Ada

Pozrela som a musím skonštatovať že Ada tam vyzerala oveľa krajšie ako na starších fotkách. Opeknela a celkovo tam pôsobila celkom fajn. Kritizovať sa dá všetko a nejaké vylepšenia by ešte boli možné - ako napríklad vhodnejšia farba saka ako tá jarná žtozelená. Ale celkový dojem bol dobrý, s nalíčením to až tak nevadilo. Nechápem, prečo si niektoré myslíte že blogerka musí vyzerať ako topmodelka. Ada je šikovná obchodníčka a dobre píše. Nie je profesionálka v móde, je to jej koníček. Chápem že svojou kritikou irituje ku kritike vlastnej osoby, ale to je proste kontroverzný štýl tohto blogu. Vsadila na roztomilú črtu ľudskej nátury a tak vybudovala obrovskú návštevnosť. Ja mám radšej tie pozitívne články, nepozdáva sa mi fotenie ľudí na ulici bez ich vedomia. …ale…tiež ma pobaví jej vtipný sarkastický komentár a musím uznať že často nazve veci veľmi trefne. Urážať niekoho na jeho vlastnom blogu je akoby ste prišli k niekomu na návštevu a začali mu brýzgať…
Myslím že to zvládla celkom dobre, netreba byť prehnane kritický.

dixina
20 příspěvků 25.10.12 10:07

Ada je v příspěvku sympatická a hlavně má na sobě přesně mou oblíbenou barevnou kombinaci, takže palec nahoru.

Karin
3948 příspěvků 25.10.12 10:10

Podívala jsem se na to, Ada se mi líbila, oblečení sice na můj osobní vkus moc barevné :D, ale vypadalo to svěže a mladistvě, bylo to hezké; nejvíc se mi asi líbil ten střih vlasů (a barva), který je zatím nejlepší, jaký jsem na ní kdy viděla…
Adě v každém případě v jejích aktivitách fandím, i když s ní ne vždy souhlasím :-)

EJK
270 příspěvků 25.10.12 10:35

@chamal No práve. Ale Ada na MP príliš doktátorsky presadzuje práve tie svoje predstavy a názory.

LorelaiH.
3383 příspěvků 25.10.12 10:37

@EJK už to tady jednou zaznělo: je to její blog, tak ať si píše, co a jak uzná za vhodné. Pokud se vám to nelíbí, číst to nemusíte, nikdo vás nenutí!

anedez
12 příspěvků 25.10.12 16:24
Ada v TV

Tak jsem se na záznam Adina vystoupení koukla. Líbí. To sáčko je zajímavé, takové bych chtěla také. Střihem, na jarní zeleň bych si netroufla.
Ada je dáma a může si občas dovolit i ostřejší výraz. V jejím případě peprné slovo sedne jako * na hrnec.
Občas zatrnu tady nad některými spolupekelnicemi.
Překvapili mě oba moderátoři v TV. Nelíbili se mi, oblečení ani projev. Každému se líbí něco jiného, nezavděčí se všem. Ale ta moderátorka se mohla lépe připravit.

1vka
11 příspěvků 25.10.12 17:32

OMG mě se Ada nelíbí, mluví nějak divně, tak šišlvě, vypadá, že začíná šedivět, vlasy tak pro ženskou v 55ti letech, a oblečení teda docela hrůza, zelena jina zelena, modra hnědá béžová a takovy zvláštní nemoderní styl :( Nechápu jak si tahle žena vůbec může dovolit kritizovat lidi :(

Ada Pekelná
973 příspěvků 25.10.12 18:19
@Lalita píše:
@Ada Pekelná
Ahoj, Ado, moc se mi líbil tvůj přívěsek, který si měla v Dobrém ránu. Můžeš prozradit, kde si ho koupila? :D

Ve výprodeji kdesi, snad v C&A.

@1vka píše:
Nechápu jak si tahle žena vůbec může dovolit kritizovat lidi :(

Protože máme svobodu projevu a kritizovat můžou všichni, krásní i šerední :)

llolla
2102 příspěvků 25.10.12 18:21
@1vka píše:
OMG mě se Ada nelíbí, mluví nějak divně, tak šišlvě, vypadá, že začíná šedivět, vlasy tak pro ženskou v 55ti letech, a oblečení teda docela hrůza, zelena jina zelena, modra hnědá béžová a takovy zvláštní nemoderní styl :( Nechápu jak si tahle žena vůbec může dovolit kritizovat lidi :(

No, a co dává vám právo kritizovat? Tady si zase někdo nevidí - s prominutím- do huby.

fel
136 příspěvků 25.10.12 18:28
@1vka píše:
Nechápu jak si tahle žena vůbec může dovolit kritizovat lidi :(

Protože na to má koule a IQ :D

Video sem neviděla, ale předpokládám, že Adě by se nemohlo stát to, co kamarádovi, kterého za jeho oblečení sprdli všichni, co ho v TV zahlídli :) Včetně jeho nadřízených.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek