Tlusté děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 14:59

@gulietta Přesně tak jsem to myslela, díky :).

Kay_Adams
1614 příspěvků 22.10.12 15:01

*nespravne vlozeny prispevok

Příspěvek upraven 22.10.12 v 15:05

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 15:03

@gulietta Ano, tohle je právě ten dobrý postup - dítě se musí postupně naučit kritiku buď odrazit, nebo ignorovat (nebo taky přijmout, pokud je konstruktivní). Ale rozhodně by se nemělo podporovat v tom, aby si z každé drobné poznámky dělalo hlavu, litovalo se a tak podobně, propána, vždyť toho člověk za život vyslechne tolik!

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 15:12

@Pavučinec plyšový áno, za život toľko vypočuje toľko, že by mu aspoň dospelí mohli dať pokoj. Deti sú kruté dosť a vystačia si, načo k tomu ešte nejaká cudzia ženská s jedovatými poznámkami, nech už boli formulované akokoľvek. Nebola som tlusté dieťa, tak neviem či by ma poznámky štvali, ale ak by som mala obézne vlastné dieťa, tak by som sa hýbala s ním, alebo jedla tú istú dietu ako ono, aby nemalo pocit, že musí jesť niečo iné. Ale ak by sa mi sťažovalo, že tá pani mu povedala to, alebo ono, tak ako napísala jumbee, pojdem si to s ňou vybaviť tak, že už sa žiadnemu dieťaťu okrem svojho ani neprihovorí.

DanielaS
4938 příspěvků 22.10.12 15:15

Muj extremne hubeny bratr mi rval do hlavy dvacet let, ze jsem tlusta a hnusna. (Tlusta jsem objektivne nebyla, jestli hnusna, kdovi.)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 15:19

@DanielaS moj mladší brat mi celý život vravel, že keď mu prídu kámoši, tak nemám vyliezať z vlastnej izby, lebo mu ich svojou krásou a prsiami rozptyľujem a že potom namiesto počítačovej hry preberajú mňa a sestru a jeho to nebaví. :-D Ten moj bol tuším lepší ako ten Váš.:-)

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 15:21

@gulietta Já ne. Podle okolností bych dítě buď ujistila, že pro něj mrkvička bude opravdu zdravější než čokoláda a že paní měla do jisté míry pravdu (což by v případě té holčičky, co se o ní už takovou dobu bavíme, bylo asi na místě, protože evidentně měla nezdravé návyky), anebo bych ho uklidnila, že si nemá všímat všeho, co mu říkají cizí lidi.
A dost už o tom, nebo se mi o tom děvčeti s nanukem před obědem bude zdát. Jdu si vzít čokoládu.

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 15:25
@gulietta píše:
@DanielaS moj mladší brat mi celý život vravel, že keď mu prídu kámoši, tak nemám vyliezať z vlastnej izby, lebo mu ich svojou krásou a prsiami rozptyľujem a že potom namiesto počítačovej hry preberajú mňa a sestru a jeho to nebaví. :-D Ten moj bol tuším lepší ako ten Váš.:-)

Mě jeden bratr učí jak se slovně bránit, další mě při každém setkání zvedá do vzduchu, aby mi dokázal, že nejsem těžká, další mi k jídlu mluví jedině, pokud se táži a prosím ho o nějakou pomoc (studuje tělocvik+biologii :D) a poslední mi říká jedině komplimenty :).

DanielaS
4938 příspěvků 22.10.12 15:27
@gulietta píše:

No to jo. Kdyz me pristihl, jak si tajne (jen hlavne v nasi rodine nepripustit, ze se snazim nejak slechtit) licim rasy rasenkou - bylo mi sedmnact - naprosto bezelstne vyprskl „ty se malujes? Ses zblaznila, to je pro HEZKY HOLKY!“
Okamzite jsem strcila hlavu pod kohoutek a pristich pet let se k licidlum ani nepriblizila.

Aranel
935 příspěvků 22.10.12 21:45

@Pavučinec plyšový Ano, mělo by se to učit. Ale od nejbližších lidí mohou ty poznámky nejvíce bolet a nejvíce zapůsobit. Vycházím jenom ze své zkušenosti, maminka už si to jistě nepamatuje, některé ty věty, a nebylo jich mnoho. Ovšem napáchaly škodu.

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 22.10.12 22:28
@DanielaS píše:
No to jo. Kdyz me pristihl, jak si tajne (jen hlavne v nasi rodine nepripustit, ze se snazim nejak slechtit) licim rasy rasenkou - bylo mi sedmnact - naprosto bezelstne vyprskl „ty se malujes? Ses zblaznila, to je pro HEZKY HOLKY!“
Okamzite jsem strcila hlavu pod kohoutek a pristich pet let se k licidlum ani nepriblizila.

tak můj brácha mě jednou osočil, že jsem zmalovaná jak leporelo - a ony to byly jen kruhy pod očima:-) tak jsem přehodnotila styl líčení:-))

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 22.10.12 22:37

Jinak mě tak dlouho prudili rodinní a jiní příslušníci s poznámkama, že jsem nechutně vychrtlá (je to stejně hnusný jako vyčítat obezitu), až jsem ve chvíli, kdy mně pak v pubertě s náhle nalezenou chutí k jídlu má vydatně křivkama obdařená maminka hrozila: „nežer, naroste ti p.del“ s přehledem opáčila, že budu ráda. no, a zatím nic..;-( každý chce to co nemá a až to dostane, nebude spokojen…

bc2
323 příspěvků 23.10.12 23:16

Paneboze. To je hrozne, ako vynaliezavo vedia ludia robit svojim rodinnym prislusnikom peklo zo zivota…

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek