Tlusté děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 14:42

@Curlygirl

No jde hlavně o to, že gymnastika nepodporuje přirozený pohyb člověka, jako třeba běh, fotbal a podobně. Takže strašně trpí celej pohybovej aparát, kvůli těm extrémní rozsahům kloubů. Za větší rozhas je víc bodů.

Ted teda naprosto vyjímám jakýkoliv zranění při nějaký chybě (pádu, srážce a podobně), ale beru nárok na tělo jako takovej.

Curlygirl
1901 příspěvků 1.8.12 14:44

@LadyPapajka ok, beru, máte pravdu. U těch mnou jmenovaných sportů a jiných to asi nebude plošný problém jako u té gymnastiky, ze které asi není možné vyváznout bez zdravotních následků.

Příspěvek upraven 01.08.12 v 14:49

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 14:47

No zrovna cyklistika je jedna z největších rasovin, teda myslím samozřejmě vrcholově a ostatní sporty se vezou v závěsu. U té gymnastiky je hrozné, že holky se nesmí ani pořádně najíst, proto jsem dceru z toho po 3 letech stahla.
Ale musela si vyzkoušrt více sportů, doma bych ji sedět nenechala ani náhodou.
No a ještě horší snad je jen balet. Kdo zkusil, ví.
Jenomže tady je řeč o normální tělesné výchově, té naprosto úmyslně neříkám sport, ale jakési základy sportů, které by měl každý ovládat. Mě zase moc nebavily kolektivní sporty jako házená, basket a tak. Ale že bych je úrovni TV nezvládla, to určitě ne. Nakonec člověk může být rád, že si může s partou na dovolené zahrát volejbal, či něco jiného a nemusí na vše koukat jak puk z lehátka. A o tom to také je.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 14:47

@Curlygirl Je to bohužel tak. Chodila jsem na gymnastiku jako malá, a třeba u protahování kloubů byla běžná praxe ta, že kdo nekřičel bolestí, byl protažen málo.
Ale někdě jsem četla, že to je hlavně tou rostoucí náročností, když se podíváte na Čáslavskou, která soutěžila kdysi dávno, nedělala vlastně žádne přemety, salta a podobně, spíš jen poskakovala, oproti tomu co cvičí dnešní gymnastky.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 14:49

@cibetka 1 No teda, něco mi bylo asi zatajeno, žensá cyklistika je asi masakr (stačí mi to samotnej, když sedím deset minut na kole), ale mužská? Proč?

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 15:01

@LadyPapajka, tohohle cyklistu jste zaznamenala? mi to prijde docela jako zdravotni problem:-)

http://img.ahaonline.cz/…ann-crop.jpg

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 15:10
@LadyPapajka píše:
@cibetka 1 No teda, něco mi bylo asi zatajeno, žensá cyklistika je asi masakr (stačí mi to samotnej, když sedím deset minut na kole), ale mužská? Proč?

Protože strašně bolí. A to tak, že budete bolestí umírat a nebudete moct si odpočinout. Nebudete moct dýchat, budete stále v kyslíkovém dluhu a třeba 50 km. Naprostá hrůza, i když to tak nevypadá.

Coraline
1980 příspěvků 1.8.12 15:14
@continuity píše:
Jasne, treba vrcholove sportovni lezeni docela nici slachy na rukou, kdyz si jeden neda majzla

Jak píšete bez interpunkce, četla jsem,,vrcholové sportovní ležení" - to by byl docela sympatický sport :D

@LadyPapajka Nedělala jsem přímo gymnastiku, ale taky jsem zažila protahování ve stylu, že si mi trenérka celou svou vahou sedla v placce na záda atd., to už člověk ani nezařval, jen se bál, aby udržel oči v důlcích :D. Tenkrát jsem teda byla dost ambiciózní dítě, takže jsem byla ráda za to, jak mi pomáhá, ale dneska mě při té vzpomínce docela mrazí :)

FoxInTheBox
278 příspěvků 1.8.12 15:14
@Mori píše:
@LadyPapajka, tohohle cyklistu jste zaznamenala? mi to prijde docela jako zdravotni problem:-)

Robert Forstemann je i mezi cyklisty vyjímka, a ne pravidlo. Má prostě předpoklady k tomu, aby mu ty svaly takhle narostly. Není to projev nemoci a určitě to nemají všichni cyklisté!

Tady je srovnání jeho nohou a nohou jiného cyklisty-sprintera.

http://spotmebro.com/…mparison.jpg

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 15:15

@Mori Wow:) No to je hnus:)Ale takhle běžně nevypadaj, pokud vim:) Výjimky se najdou všude.

http://www.google.cz/imgres?…
Tohle je letošní vítěz Tour de France, a má nohy maximálně tak křivý

http://www.google.cz/imgres?…

Lonskej vítěz má trochu nohy udělaný, ale žádnej humus.

To je jak kdybyste srovnávala Čecha a Ronalda:D

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 15:19

@FoxInTheBox Ja vim, mne to vcera ukazovala ma draha polovicka s komentarem ve smyslu ‚a ty rikas, ze ja mam moc svalnaty stehna‘

Příspěvek upraven 01.08.12 v 15:20

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 15:19

@cibetka 1 No to nevim. přítel jezdí, bolestí neumírá, vlastně nikdy neřekl, že by ho bolely nějak strasně nohy a asi to nebdue tak hrozný, když ho to furt baví.
A taky se stále zálibně prohlíží (jakože nohy) v zrcadlě a je opálenej taky tak pěkně:D

FoxInTheBox
278 příspěvků 1.8.12 15:22
@LadyPapajka píše:
To je jak kdybyste srovnávala Čecha a Ronalda:D

A nebo tvrdila, že běháním se přichází o ženskost - podívejte se na Caster Semenyu, že…

http://resources1.news.com.au/…ns-title.jpg

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 15:22

@LadyPapajka Muj taky jezdi, a vzdycky si to prihasi celej hrdej, ze ho na 130-tym kilometru chtel predjet nejakej frikulin na superzavodnim kole, ale ze to po dvou kilometrech do kopce musel vzdat, protoze jeho (mou drahou polovicku jako) prece nikdo nepredjede. Ale ze teda uz opravdu myslel, ze pod vrcholem zcepeni.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 15:25

A teda to. Vždycky sem rozlišovala jakože bolest svalů a unavenost od toho, že svaly dostávaj zátěž (bez čehož se většina sportů asi neobejde) a třeba ničení kloubů kopáním u fotbalu nebo tenisový lokte a tak podobně.

Tudíž to, že na kole bolí nohy a člověk je v deficitu, to patří k výkonu ne? Já hrála florbal a taky sem odcházela vyštavená, padala na hubu a neodnesly mě nohy po prvním zápase, protože trnéning je tréning, ale do zápasu dávám poslední síly. A je to přece rozdíl od toho, že nakládám svalům, které nemám tolik vyvinuté a když nakládám neuzdraveným výronu kotníku. Oboje bolí, ale je to řpece rozdíl ne?

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 15:28

Bože ale musím říct tak jak ten extrémě narostlej cyklista, tak ta „ženská“ je dost hnus:D

FoxInTheBox
278 příspěvků 1.8.12 15:32

@LadyPapajka Ona za to nemůže, je genetická mozaika. Bavili jsme se o tom ve škole na genetice, bohužel jsem nenašla lepší článek v češtině než toto

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 15:38

@FoxInTheBox Bože můj. No, jak to řícz, asi bych byla radši druhá a hezká.

DanielaS
5169 příspěvků 1.8.12 15:43

Kdyz o tom premyslim, byvala jsem dite pohyblive a vselijake blbnuti me bavilo, dokud to nebylo na znamky. Pak se neco stalo a ja, druha v behu na krajskem preboru, jsem dobehla ze tridy posledni.
Rodice nas od batolat brali na veskere vylety, prechody a lezeni, legendarni je muj plac na retezech na Priecnom sedle. Bylo mi pet. Dneska by je za to zavreli :-)
Nemene zajimave je, ze ani po sesti letech zavodniho tancovani jsem nezhubla ani pul kila.

FoxInTheBox
278 příspěvků 1.8.12 15:45

@DanielaS S tím tancováním - u pohybu strašně záleží na tepové frekvenci. Pokud jste nad tou „spalovací“ (pro každého jiná), tak hlavně baíráte svaly. Určitě jste ale po těch šesti letech jinak vypadala, žejo? Prostě se přeměnila hmota, šlo to na svaly.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 15:47

@DanielaS Měla jsem to podobně:D Jen ten pláč byl při cestě na Plešné jezero na maličkým kolečku bez přehazovaček. Od tý doby sedám na kolo jednou za dva roky:)

DanielaS
5169 příspěvků 1.8.12 15:49
@FoxInTheBox píše:
@DanielaS S tím tancováním - u pohybu strašně záleží na tepové frekvenci. Pokud jste nad tou „spalovací“ (pro každého jiná), tak hlavně baíráte svaly. Určitě jste ale po těch šesti letech jinak vypadala, žejo? Prostě se přeměnila hmota, šlo to na svaly.

Ne, vypadala jsem porad stejne, nosila stejne obleceni, zadek stale jako styrsky valach. Jen jsem se naucila pohybovat na podpatcich, tak aspon k necemu to bylo.

Moir
2442 příspěvků 1.8.12 15:57

Jak jsem na většinu sportů zcela nemožná, do míče se nestrefím, 1500 m neuběhnu, většinu sportů kvůli operovaným zádům ani nesmím provozovat, další spousta mne nebaví, tak sportovní (fuj) tanec jsem provozovala pár let, tancování milovala a miluju naprosto neskutečně, a kdyby ti chlapi byli co k čemu, tak jsem to mohla někam dotáhnout, kdyby taky byly i ty peníze (hrozně drahý koníček).
A taky si myslím, že tancování, až na ty dámské boty je poměrně rovnoměrně zatěžující pohybová aktivita. Když jsem končila, měla jsem sice furt velký zadek, toho se prostě nezbavím, ale taky hodně pevná stehna a hezké nohy celkově. Co netancuju (prostě není s kým), si sukni kratší než ke kolenům neobleču.

Příspěvek upraven 01.08.12 v 16:21

DanielaS
5169 příspěvků 1.8.12 16:02

Svata pravda, jak clovek zavisi na nekom dalsim, je to o nervy. Proto si ted pekne v klidku lukostrilim, coz ovsem hezka tela nedela, viz zlati olympijsti strejcove

http://www.sportmediaset.mediaset.it/…g/201149.jpg

Jetthro
1130 příspěvků 1.8.12 16:58

Ono teda i to behani neni zadnej med. Samozrejme kdyz nekdo beha rekreacne a jen pro udrzeni kondice (rozumej bez nejakych silenych ambici typu dat maraton pod 2 hodiny) tak si tim klouby jen tak neznici, ale vrcholovi sportovci a celkove atleti si vetsinou kolem 25-30 muzou zacinat setrit na novy..:) a starsi lide by treba behat radeji nemeli - ne ani tak proto, ze se klouby hejbou, ale kvuli tem otresum pri behu. Takze kdyby se treba 60 leta zena rozhodla hubnout, tak beh pro ni prave kvuli tomu neni vhodna aerobni aktivita.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek